Wątek dotyczący artykułu

Gdzie wszystko się zaczęło

Tomasz Gollob w Grand Prix, to najlepszy żużlowy bestseller wszech czasów. Zaskakujący scenariusz, zapierające dech w piersiach akcje, radości i dramaty.

przeczytaj cały artykuł

BZG

Jestem z Bydgoszczy, ale gdyby nie Tomek Gollob, pewnie nie zainteresowałbym się żużlem, w latach 90-tych to nazwisko miało w naszym mieście magiczny wydźwięk. To co Tomek pokazywał na torze, przerastało wszystko i wszystkich. Talentem przerastał Rickardssona ale przeszkadzały mu inne, niepoukładane rzeczy aby osiągnąć takie sukcesy jak Szwed.
Bardzo dziękuję Tomkowi za te dwadzieścia kilka lat niesamowitych emocji, a to w sporcie chyba najważniejsze. Dziękuję za 5 tytułów Mistrza Polski wywalczonych z bydgoską Polonią i pozostałe medale dla drużyny, medale indywidualnie/ parowe. Przede wszystkim jednak dziękuję za Grand Prix, za te 19 sezonów, 163 turniej, które śledziłem na stadionie, w tv, radiu lub Internecie, zawsze trzymając kciuki i czując podwyższone ciśnienie emocji. Dzięuję za te wszystkie medale IMŚ oraz ten najważniejszy złoty z 2010 r. I przyznać tu muszę, ze tan najważniejszy sukces przyszedł w momencie, kiedy już niewielu wierzyło, nawet ja, a jednak udało się i to było naprawdę niesamowite. Panie Tomaszu DZIĘKUJĘ BARDZO !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GRYFM

Podzielam w 100& Twoje zdanie. Trzeba umieć docenić klasę mistrza i oddzielić życie prywatne od sportu. Postawa kibica który już nie wie czy kibicuje Polonii czy zielonce jest dowodem na cienką linię pomiędzy miłością a nienawiścią. Śledziłem wszystkie SGP ale niestety z uwagi na pracę rzadko mogłem być na stadionie. Los sprawił że byłem w 2010 roku i mogłem się cieszyć z tytułu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.