Wątek dotyczący artykułu

WTA Stuttgart: Agnieszka Radwańska turniejową "siódemką", na start finalistka Roland Garros

Została rozlosowana drabinka turniejowa prestiżowych zawodów w Stuttgarcie. Agnieszka Radwańska rozpocznie od meczu z Sarą Errani, a w jej ćwiartce jest też Simona Halep.

przeczytaj cały artykuł

Mariusz Bugla

Ciekawe. Szósta potyczka, a bilans bezpośrednich potyczek 7:2. Autorowi życzę zdrówka i stu lat!!! Raczej na trzeźwo tak by tego nie policzył.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Załamany Crzyjk

Jest kolego pod tytułem opcja "zgłoś błąd", gdzie można autorowi zgłosić błędy do korekty i przy odrobinie kultury wypada najpierw to zrobić, zanim się zacznie wymądrzać na forum..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Drogi Crzyjku, mam wrażenie, że kiedyś redakcja reagowała na zgłaszanie błędów, ale od kilku miesięcy nie uwzględnili ani jednego mojego zgłoszenia, przynajmniej w rozsądnym czasie... Dlatego, choć to istotnie nieeleganckie, to wcale się nie dziwię tej praktyce.

| Odpowiedz
blokuj
Załamany Crzyjk

No może na tym forum stwierdzenie: "Raczej na trzeźwo tak by tego nie policzył." to nic nowego zwłaszcza przy sobocie. Ale chyba nie muszę jeszcze tłumaczyć, jakie są skutki picia wódki?

| Odpowiedz
blokuj
Vivendi

W dodatku nie zauważył, że Strycova używa już tylko jednego nazwiska (po rozwodzie), chociaż zazwyczaj sportowcom z dwuczłonowym nazwiskiem redakcja konsekwentnie, acz bezmyślnie obcina to drugie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.