Wątek dotyczący artykułu

Poważne wzmocnienia MMTS-u Kwidzyn

MMTS Kwidzyn stawia na doświadczenie i zamyka kadrę na przyszły sezon. Latem szeregi zespołu zasilą Marek Szpera oraz Bartosz Janiszewski.

przeczytaj cały artykuł


Madridista

Szkoda, a takich odejść w Mielcu będzie pewnie więcej. Dzięki Marek za te 6 lat. Smutne, że Stal nie będzie już tą Stalą w kolejnym sezonie. Definitywnie zamyka się pewnien etap w Mielcu i nie wiadomo czy kiedyś jeszcze drużyna wróci na taki poziom :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WesleyRMI

To prawda-w Mielcu kończy się pewien rozdział,piękny zresztą rozdział.Po zakończeniu tego sezonu Stal rozsypie się zapewne jak domek z kart,a dalsza niepewność co do sponsoringu spowoduje,że brak będzie chętnych,którzy chcieliby przejść latem do Stali.Nie wiadomo zatem,co będzie dalej z tym zespołem w następnym sezonie,dodatkowo sporych problemów przysporzy zapewne remont kapitalny hali,który ma się rozpocząć w tym roku,a który może potrwać 2 lata albo dłużej.Jestem realistą i czuję,że na takim poziomie,jak przez te ostatnie kilka lat,Stal może już nie zagrać w najbliższych latach...Szkoda,że tak to wszystko wygląda...Marek-dzięki za wszystko to,co zrobiłeś dla Stali Mielec przez te 6 lat,dzięki za emocje,wzruszenia jakich dostarczyliście nam-kibicom,życzę Ci powodzenia w nowym klubie i szczęścia w życiu prywatnym!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.