Wątek dotyczący artykułu

Adrian Miedziński wraca do zdrowia

W czwartek w Toruniu odbędzie się konferencja prasowa, na której pojawi się Adrian Miedziński. Zawodnik wyszedł już ze szpitala i liczy, że uda mu się pojechać w najbliższej kolejce PGE Ekstraligi.

przeczytaj cały artykuł

małyKSA

Masz rację jesteś najstarszy, najlepszy i najwierniejszy kibic Unibaksu bo pewnie o Apatorze to tylko w archiwalnych gazetach czytałeś.Po prostu NAJ:))Szacun:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrycja i Dawid

No widzisz dzieciak jaki jestem kibic chodze na mecze Torunia i czytam gazety a nie jak ty siedzisz gnijesz na forum cale dnie i o zuzlu wiesz tyle co z SF wyczytasz kibicu zza szklanego swiata ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
małyKSA

Ojcze a Ty wiesz w ogóle co się z dziewczyną robi?:)))W sumie piszesz że bawisz to chyba masz dobrze piaskownicę oświetloną i mama w oknie pilnuje:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Patrycja i Dawid

Dzieki wam dzueciakom jest niezle ppsmiewisko z was slyszalem ze jak bedziecie mieli dowody osobiste to adres zameldowania i zamieszkania urodzenia bedzie ten sam czyli forum sportowe fakty/zuzel hahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty
małyKSA

Na początku trochę mnie wnerwiał teraz już tylko rozśmiesza jak stara dobra polska komedia:))zwłaszcza dziecinne teksty typu(synek,gimbus,chłopcze)

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Ano spinam się ,ale nie jestem jakimś hejterem.Raz się spinam na jednych,a raz na drugich ,ale potrafię też potem taki klub bronić w innej sprawie :P.Was cały czas broniłem pod koniec ubiegłego sezonu.Dla mnie Unia Tarnów jest najlepszą drużyną 2014,a nie Stal.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Bo nie pogodzę się nigdy (niezależnie od tego kto na tym straci) z tym,że można jechać 3/4 sezonu genialnie,a potem przychodzą kontuzje,pech itd. przez co zawala się z 2 mecze i po sezonie.To skrajna niesprawiedliwość.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

No dokładnie,ale nie tylko nas jak sama wiesz.System powinien być zmieniony.Przy starym systemie z dwoma czwórkami też były emocje.W 2001 o mistrzostwie decydował ostatni bieg sezonu w Toruniu.W 2003 przedostatni w Czewie.

| Odpowiedz
blokuj
нєкαтє

Mnie też tamten system bardziej odpowiadał. Dla mnie PO to porażka, bo mistrzem powinna być ta drużyna , która zasłużyła sobie na to walką przez cały sezon a nie w dwóch meczach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
małyKSA

Sam się sobie dziwie jestem na tym forum do kąt kupiłem córce komputer po komunii w tym roku kończy 17 lat wtedy jeszcze nie było żadnego logowania i w ogóle mam raptem trochę powyżej 5000 postów a koleś wie lepiej że ciągle siedzę na forum no i pewnie ma nagrania z monitoringu że na mecze nie chodzę.Jasnowidz najgorzej że kibicuje tej samej drużynie:))Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Patrycja i Dawid

Dobra ale po co sie dziecko tlumaczysz?;) e koledzy sa to sie zaczynasz zalic im?;) 17 lat to moze nie masz ale tak z 15 bym ci dal ch6ba ze masz mniej no to sorry;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
małyKSA

Dobre jak na Twój nie wygórowany poziom:))Bawisz mnie coraz bardziej:))Szkoda tylko że nie czytasz tego co napisałeś bo często się powtarzasz!:)))

| Odpowiedz
blokuj
Klekson

o widze kolejny obronca łopatora buahahahaha to ja łopator sie nazywam jestem piekny i uroczy BUAHAHAHAHA zejdz na ziemie sezonowcu!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.