Wątek dotyczący artykułu

Adrian Miedziński wraca do zdrowia

W czwartek w Toruniu odbędzie się konferencja prasowa, na której pojawi się Adrian Miedziński. Zawodnik wyszedł już ze szpitala i liczy, że uda mu się pojechać w najbliższej kolejce PGE Ekstraligi.

przeczytaj cały artykuł

Klekson

Łopator nie udawaj samca alfa bo nim nie jestes!!!!! co najwyzej niespelnionym prawiczkiem buahahahahaha
dziewczyny uwazajcie po jego licznych spotkaniach z pablo zarazil sie tryplem BUAHAHAHAHAHAHAH

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Klekson

to jego bliski cieply przyjaciel klekson z tłitera ktory pieprzy bzdury takie jak łopator!! dodam ze wspolnie wedkuja przy swietle ksiezyca i opowiadaja sobie wzajemnie historie o slynnym urugwajczyku i najchetniej to chcieliby zeby przeoral im anusy!!!!! BUAHAHAHAHAHA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Klekson

ta widzialem wczoraj pod pomnikiem jak łopator z butelka amareny rozpaczal i belkotal cos o 5 times!!!! wlasnie łopator co wyczytales ostatnio w de times? BUAHAHAHAHAHAHA

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Klekson

dokladnie tak jak mowisz kolego łopator nie dosc ze wulgarny to jeszcze nagina prawo!!! to trzeba chyba gdzies zglosic nie sadzisz??

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Sebastian Pia

Rumuni to wbrew pozorom bardzo sympatyczni ludzie. Na pewno dużo bardziej, aniżeli Włosi czy Słoweńcy. Nie rozumiem stereotypów nazywania Rumunów cyganami. Wszak to są Bułgarzy....

| Odpowiedz
blokuj
jerrypl

Cyganie to są cyganie, z Bułgarami też nie są spokrewnieni. Są narodem pochodzenia indyjskiego. No i nie mogę się zgodzić co do Słoweńców, byłem i tyle życzliwości ludzkiej nie zaznałem w wielu innych krajach.

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Cyganie wywodzą się od Romów... większość podłącza ich pod Rumunów, ale to jest zupełnie inna nacja. Ich pochodzenie, korzenie wywodzi się z nad zatoki naddunajskiej, czyli ówczesna Bułgaria. To, że więcej Romów żyje w Rumunii to dlatego tylko i wyłącznie, że podatki są niższe w Rumunii, niż w Bułgarii. Jesli chodzi o pochodzenie to tak jak wspomniałem Cyganie wywodzą się z Bułgarii. O czym swiadczy język kurabata

| Odpowiedz
blokuj
jerrypl

Nie mogę się zgodzić. Sięgasz zbyt bliskiej historii. Romowie czy też Cyganie wywodzą się z Półwyspu Indyjskiego. Język romski (romani), którym się posługują, ma wspólną genezę z językiem urdu, czyli językiem do dziś używanym w Indiach. Nie należy Romów utożsamiać z Bułgarami ani Rumunami. Ten stereotyp, że Cygan to Rumun też mnie denerwuje, zawsze bronię Rumunów, gdy ktoś mówi w ten sposób o osobach żebrzących i chodzących po domach. Jeszcze co do Bułgarów - ich historia jest bardzo skomplikowana i w zasadzie było to kilka wymieszanych grup etnicznych.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.