Dyskusja

DB Magpie

Stawiałem przed meczem ,ze jednak Gorzów wygra 49-41.A Leszno juz po 12tym biegu miało 41pkt.Założe się ,że dali by wiele aby takki był wynik w ubiegłorocznym finale.Jestem pod wrazeniem jazdy zawodników Leszna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KACPER.U.L

Również miałem obawy co do dzisiejszego meczu.Rok temu też jechaliśmy po zwycięstwo a skończyło się laniem.Dopiero początek sezonu,a wiemy,że kontuzje poszczególnych liderów decydują o wszystkim.Jak będzie,zobaczymy.A swoją drogą to jesteś takim Gralem wśród kibiców Falubaza z którym można normalnie popisać.Pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
DB Magpie

Gorzów niech się modli żeby nie dopadł go syndrom Włokniarza z lat 90ych.Jaki? Częstochowa w 1996r. zdobyła DMP a nastepnym sezonie w 1997r. spadła do niższej ligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.