Wątek dotyczący artykułu

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 38:51 (wynik)

Mistrzowie Polski z Gorzowa nieudanie wchodzą w tegoroczny sezon. W niedzielę doznali trzeciej porażki. Tym razem na własnym torze nie sprostali wicemistrzowi, Fogo Unii Leszno.

przeczytaj cały artykuł

Rysio-z-Klanu

Zacznę nietypowo to był SHOW PAWLICKICH!!!Łza mi się w oku zakreiła jak widziałem jazdę tych chłopaków.Zgodnie z Big Lebowskim i Gregbyd uznaliśmy,że oglądając braciaków z Leszna cofnęliśmy się o 20 lat wstecz i czuliśmy się jakbyśmy oglądali braci Gollobów.Jazdę Pawlickich oglądało się z zapartym tchem,a ręce same składały się do oklasków.To co pokazali w biegu nr.9 to była wręcz poezja speedwaya na najwyższym światowym poziomie.
Bydgoszcz miała kiedyś Gollobów na których się chodziło i papę Władka,Leszno ma Pawlickich i papę Piotra:)
Wracając do meczu to mecz palce lizać.Oglądałem z wielką przyjemnością i zapartym tchem,więc panom z TVP polecam aby zobaczyli jak można wybrać i transmitować ciekawy mecz,który jest wspaniałą reklamą żużla,bo to co TVP nam serwuje to jest antyreklama.
Druzyna Stali to na dzień dzisiejszy tylko wychowanek chcący "umierać za klub" Bartek Zmarzlik.Dzisiaj w miarę przyzwoity występ zaliczył w końcu PUK.Jazda Zagara poza biegiem z Nickim i Kasprzaka pozostawia bardzo dużo do życzenia,dlatego też przed Stalą dużo pracy,aby powalczyć o play-off.
W drużynie Unii Leszno nawet gdy któryś z zawodników zaliczy słabszy występ to tam gdzie Nicki z Emilem nie może tam ...Piter Pan zawsze wspomoże:) Dlatego też Unia idzie na majstra,a o juniorów mogą być spokojni bo jest Smyk i Domin,którzy mają nie mniejszy talent od braciaków.
PS.Toffik wracaj szybko do zdrowia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (16|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

Jak widziałem jego "dyskusje" z kibicami w czasie jazdy to przypomnieli mi sie wielcy Duńczycy Erik i Hans jak "rozmawiali" z parkingiem podczas jazdy w finale DMŚ w Lesznie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
t częstochowa

Witaj :). Wiesz co mnie najbardziej zastanawia ?... skąd u tego młodego człowieka bierze się tyle pomysłu na jazdę drużynową ?. Ps. Zwracam honor całemu Lesznu, Unia, jednak będzie grasować w tym sezonie na krajowych torach... Pozdr :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
HDZapora

skąd u tego młodego człowieka bierze się tyle pomysłu na jazdę drużynową

Nie wiemm ale faktem jest,ze jeśli chodzi jazdę zespołową chyba nie ma aktualnie lepszego w Polsce

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
t częstochowa

Wcale Ci się nie dziwię, stranieri to pikuś, ale bracia to straszne bulteriery ! i piszę to bez żadnej kurtuazji, ponieważ zawsze miałem i mam słabość do Ich "charakterystyki" sportowo-żużlowej :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.