Wątek dotyczący artykułu

Pierwsze zwycięstwo Aniołów - KS Toruń vs. PGE Stal Rzeszów (relacja)

Po dość ciekawym meczu KS Toruń pokonał na własnym stadionie PGE Stal Rzeszów 48:42. Najlepszymi zawodnikami Aniołów byli Chris Holder, Paweł Przedpełski i Grigorij Łaguta.

przeczytaj cały artykuł

Hanibal Lecter

głosuj zatem na bezpartyjnych którzy od takich złodzieji trzymają się z daleka. A wiadomo jak to jest kiedy wkracza się do parszywej polskiej polityki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
OXO

Przez internet nie da sie głosować ale może głosował przez radio a narodowiec z niego taki jak koziej d trąbka

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
podmuch wiatru

chyba kpisz, moze nieprzygotowany do ukladow i zlodziejstwa w granicach prawa:
np. akcje: - do twojej wiadomosci kto ma informacje ten zrabia krocie na gieldzie

teraz zostal duda i na niego warto glosowac bo wybor komara to kolejne 5 lat uspienia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
M.S.K

Problem w tym że wśród całej gromadki nie ma nikogo wartego naszych głosów. Wstępnie podobał mi się Braun, ale po debacie gdzie pokazał się niczym średniowieczny ksiądz skutecznie mnie od siebie wyleczył. Wilk tez był gościem który mógłby być ewentualnie wartym uwagi... Cała reszta to banda tepaków rzucająca hasła dla idiotów.

| Odpowiedz
blokuj
OXO

skończ już z ta polityką 20 lat masz pierwsze Twoje wybory w których mogłeś uczestniczyć. To nie sport żeby się spinać

| Odpowiedz
blokuj
OXO

Skąd ty wiesz jaką ja partie popieram zlew mam z ciebie bo Gó..o wiesz. Nie zwalaj na partie weź się garść inni sobie potrafią radzić jeśli twierdzisz że jak do władzy dojdzie PIS to taki nieudacznik życiowy jak ty sobie poradzi to jestes w błedzie. Niezależnie jaka partia dojdzie do władzy to ty dalej bedziesz na bezrobociu. Trzeba było się uczyc a nie teraz narzekać

| Odpowiedz
blokuj
OXO

"i czego mnie obrażasz"(po jakiemu to?) Bo jeseś zwykłym smarkiem który gó..no wie o zyciu a spinasz się jak ... no właśnie jak cie ocenić jak ocenić kogoś kto szuka pracy na forum SF? Nieudacznik to mało ale lepiej zwalic na partię. Wbij sobie do łba że żaden Duda czy Macierewicz nie załatwi ci pracy Ani Kukiz ani Komorowski. Tacy jak ty zawsze bedą w tym samym miejscu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
OXO

na wiosce mieszkasz pod Tarnowem Zarówno w Tarnowie jak i w tym waszym Pilznie rządzi PIS i co i dalej bezrobocie

| Odpowiedz
blokuj
OXO

Bo szukał pracy u Nighta tu na forum SF Skoro jest demokracja i każdy głosuje na kogo chce to po kiego skacze na kogoś kto głosował nie na tego co akurat jemu pasował. Szczyl który żyje w wolnym kraju będzie piasał jak to Polska się stacza

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
bydziaj

żałosne !! i dlatego takiego Państwa jakiego wy chcecie (faszyzm,nazizm i komunizm w jednym) ja nie chcę ("inni do gazu") ! dlatego będę wszystkich ze wszystkich sił namawiał do oddania głosu na Komorowskiego !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Komentarz usunięty
bydziaj

Demokracja , kumasz co to jest czy jednak "inni" nie mają prawa żyć i głosować wg. własnego sumienia ? jest to ostatnie pytanie do ciebie

| Odpowiedz
blokuj
Hanibal Lecter

komorowskiego a kto to jest hahahaha odp: nikt , jak ta jego całą partia złodziejska z uciekinierem do brukseli na czele który spieprzył wszystko co się dało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Penhal

Żałosne. Myślałem że obaj co zostali to nie Twoja bajka? Wybierz sobie i patrz jak dalej wysprzedają Polskę zamykają zakłady pracy,jednocześnie wstawiając członków swoich rodzin na intratne stanowiska.Kiedy Twój kochany Prezydent zrobił Veto jakąś ustawę swoich kolesi?Ale głosuj sobie na kogo chcesz. Ja bym chciał by moje dzieci wnuki żyły w normalnym kraju. Nie w kraju gdzie pracujesz na śmieciówki,za najniższą krajową,gdzie afera goni aferę a winnych i tak nie skarzą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.