Wątek dotyczący artykułu

Jarosław Hampel po GP w Tampere: To nie był tor do robienia widowiska dla kibiców

Czwarte miejsce w Grand Prix Finlandii w Tampere zajął Jarosław Hampel. Awans do finału "Małego" cieszy, ale pozostał niedosyt, że nie znalazł się na podium.

przeczytaj cały artykuł

bradocc

,,Źle rozegrałem bieg finałowy, ale też rywale nie pozwolili mi na nic więcej ,, tak nie było go stac na nic wiecej-
fuksem załapał sie do do fnałow.
zobaczymy dzis lige

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

Kolego jestes bardzo niesprawiedliwy... W tym spircie nie ma fuksow.... Chyba, ze ktos sie wylozy i jedziesz 3-ci za 1 punkt, ktory decyduje..... Ale i wtedy nikt wczesniejszych punktow nie dał za darmo. Jarek wygrał 3 biegi wiec fuksow nie było.....
Co do ligi to Jarek jest liderem w naszej druzynie. Zanim cos palniesz pomyśl to nie boli..... Obiektywnie a nie uprzedzeniami

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
nokia

Za to Kasprzak pokazał klasę w sobie przed kamerami nie zdążyłem odkręcić manetki może zapomnieli mu jej założyć było widać jak się nogami odpycha dobre. Żeby dzisiaj takich głupot przed kamerami nie gadał bo Pan Wladziu zawału dostanie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.