Wątek dotyczący artykułu

Kontrowersje przy Łazienkowskiej - relacja z meczu Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Legia Warszawa pokonała przy Łazienkowskiej Jagiellonię Białystok. O sukcesie mistrzów Polski przesądził problematyczny rzut karny w ósmej minucie doliczonego czasu gry.

przeczytaj cały artykuł

Loljan

Nie jestem kibicem Legii ani Jagi. Karny podtyktowany słusznie, piłka trafiła w rękę obrońcę (nikt tego nie neguje) i przez to zmieniła tor lotu, w takiej sytuacji gdy kierowana jest do napastnika i przez takie zagranie uniemożliwia mu stworzenie szansy na bramkę śędzia dyktuje karnego, nie rozumiem oburzenia. I nie na Gila sie wsiekać jeśli ktoś musi tylko na Sadczuka (ten za linią, który był najbliżej) bo to on zgłosił głównemu i wziął odpowiedzialność - był kilka metrów od zawodnika. A teatr Frankowskiego powienin byc ukarany żółtą kartką, obrońca ledwo dotknął (!!) piszczela a ten ląduje na ziemii jak laleczka, jakby tak Sa padł w polu karnym to od razu szitstorm na forum by sie objawił.To co mnie akurat zdziwiło to te 8 minut ale patrząc na przerwę po "zadymieniu" to chyba słuszne przedłużenie? Kara dla kiboli za race, kara dla Drągowskiego za skakanie z łapami, szacun dla zawodników Jagi za walkę i sztabu trenerskiego za chłodną głowę. Nie kochacie Legii? nie kochajcie, ja jej też nie kocham i wali mnie kto będzie "miszczem", ale zachowuję trochę zdrowego rozsądku. pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Loljan

Nie patrzę teraz na LIGĘ +. Zatrzymałem sobie powtórkę i puściłem w zwolnionym tempie (taka technologia). Jesli nie w rękę to w co go trafiła piłka? w jajko? Była ręką, nastrzelona, zawodnik nie miał szans jej cofnąć ale zmienił tor lotu i uniemożliwił dośrodkowanie. Tyle w temacie przepisów. Szkoda Jagi i zawodników, ale decyzja słuszna. Tutaj raczej działa mechanizm "nienawidzimy Ległej" i co by sie nie działo będziemy szukać dziury

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Loljan

Nie jestem sfrustrowany ani "legionista". Mam to szczęście że stać mnie na obiektywizm i wali mnie kto tam sobie w tę piłkę pyka. W każdym innym zestawieniu zespołów napisałbym to samo, jakby sytaucja była odwrotna i to karny dla Jagi by był, tez bym poparł decyzję sedziego. Tyle w temacie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Dave Wlkp

Nie bądź zlośliwy i żenujący...chyba w Twoje jajko... Jest jeszcze ramie... Ale Ty nie wiesz co to... Załuję, że Ciebie nie ma jako eksperta w studiu Liga+, byłbyś jedynym ze swoimi mądrościami przekazywanymi cwaniacko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
PrzemekGoool

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, czy Legii należał się rzut karny "...była ręką, nastrzelona...". Wg przepisów absolutnie nie ma mowy o podyktowaniu rzutu karnego w takiej sytuacji jaka miała miejsce. W meczu Atletico-Barcelona przy 0:0 Messi uderzał piłkę głową - byłby niechybnie gol, gdyby po drodze piłka nie zatrzymała się na ręce piłkarza Atletico. Sędzia słusznie puścił grę - ręka "nastrzelona" z dwóch metrów i nikt nie miał o to pretensji. Także do obiektywizmu to masz kolego bardzo daleko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Loljan

No gratulacje. A w ubiegłym roku Kiessling nie trafił w bramkę a sędzia bramkę uznał...no to teraz każdy niecelny strzał uznajmy jako gol i po sprawie. Przytaczasz błedną decyzję sędziego z meczu ligi hiszpańskiej jako argument że Gil nie powinien gwizdac ewidentnego zagrania ręką w polu karnym...Obejrzałem te powtórki dziesiątki razy i wykluczyć należy nawet zagranie biodrem bo piłka po rykoszecie ewidentnie leci w dół czyli wyłącznie kontakt z ręką mógł to spowodować. Ja rozumiem frustrację wszystkich wrogów Legii i przyjaciół innych klubów ale w tej sytuacji sędzia miał prawo gwizdnąć. Mało tego decyzję zasugerował mu sędzia z linii końcowej a on ją tylko potwierdził i to po konsultacji. Tak płaczemy nad błędami sędziów a jak mamy powtórki z 20 kamer, zwolnione tempo plus 5 sedziów to i tak sie robi gównoburza bo po prostu "komuś" nie pasuje i już. Ja bym tam zrobil w każdym domu przycisk TAK/NIE i podczas transmisji kazdy oglądający będzie wysyłał sędziemy info czy akceptuje jego decyzję czy nie, prawdziwa demokracja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
macko4

Chcesz być obiektywny nie rozśmieszaj mnie. Widać, że nie masz zielonego pojęcia od piłce nożnej zajmij się lepiej swoim żużlem. Sędzia może podyktować karnego w polu karnym m.in gdy zawodnik celowo powiększa przestrzeń w okół siebie wyciągając rękę do piłki, a nie jak w tym przypadku gdy zawodnik ma ułożone ręce w biegu, a gdy zwalnia i chowa ręce za ciało. Więc idź z tym swoim "obiektywizmem" do dziedziny żużel. I dla ścisłości nie było karnego ani dla Legii ani dla Jagielloni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.