Wątek dotyczący posta na blogu

XXXVIII kolejka - Typer LA LIGA 2014/15

marco928

Czas na ostatnią kolejkę La Liga w tym sezonie. Po jej zakończeniu zorganizuję jakieś podsumowanie całości. Tymczasem zapraszam do typowania. :)Zestaw par ostatniej kolejki La Liga (początek 1 spotkania - 23 maja 16:30): Levante – Elche Almeria – Valencia [HIT X2] Athletic Bilbao – Villarreal FC Barcelona (…)

przeczytaj cały artykuł

kurs

Dzięki chłopaki za grę. Lex, Wars i Marco - świetna robota, mimo różnych problemów gra ani an chwile nie stanęła i udało się wszystko pięknie doprowadzić do końca. Teraz chwila odpoczynku i atak na podium w przyszłym sezonie :D choć jeśli elvis dalej będzie typował, to marny nasz los... Niesamowitego masz nosa, szacunek :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Cieszę się że udało się to doprowadzić do końca, miałem na pewno utytułowanych poprzedników, więc ciężar gatunkowy był ogromny. Mam nadzieję że w przyszłym roku nie będzie takich zawirowań. Pomyślę też nad jakimiś innowacjami, może nawet w lecie (pewnie koło lipca, bo teraz sajgon zaliczeniowy na uczelni mam) założę bloga na ten temat, żeby powymieniać sugestie. Tak samo z SLM. Bo jak to się mówi, "kto stoi w miejscu, ten się cofa".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kurs

Dobrze widzieć że dalej podejmujesz się tych dwóch przedsięwzięć, bo wychodzi Ci to bardzo dobrze :)
Typer jak typer, ten hiszpański był naprawdę ciekawy. Dopiero na końcu elvis odskoczył, a tak to fajna była walka i przetasowania w czołówce. W SLM większe pole do popisu. Tu coś faktycznie można pozmieniać i zasady raczej do poprawy, w tym sezonie było z tym dużo zamieszania :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.