Wątek dotyczący artykułu

Carlo Ancelotti zwolniony z Realu Madryt!

Real Madryt podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Carlo Ancelottim - poinformował na konferencji prasowej Florentino Perez. Włoch w "Królewskich" pracował od czerwca 2013 roku.

przeczytaj cały artykuł

kurs

Cały Perez. Mi samemu na gorąco po meczu z Juve przeszła przez myśl taka opcja, jednak pytanie co dalej... Jeżeli informacje Bilda są prawdziwe o rocznej przerwie Kloppa, to nie widzę na rynku godnego zmiennika dla Carlo. Real Madryt to już synonim pochopnego zwalniania trenerów i w tym momencie ciąg dalszy następuje...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Dokładnie. Jednyny który mi pasował to był Klopp (chociaż najbardziej chciałem pozostania Carletto), jednak on chyba będzie miał 6- miesięczną przerwę. Jednak wolę kogokolwiek, byle nie byl to Rafa Benitez. No choćby Emery z Sevilli. Jak będzie Benitez, to będzie królewska tragedia i rozpacz...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.