Wątek dotyczący artykułu

Carlo Ancelotti zwolniony z Realu Madryt!

Real Madryt podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Carlo Ancelottim - poinformował na konferencji prasowej Florentino Perez. Włoch w "Królewskich" pracował od czerwca 2013 roku.

przeczytaj cały artykuł

kurs

Benitez oby nie... a Carlo:
"Rok przerwy? Powiedziałem tak na konferencji i to podtrzymuję: albo zostaję w Realu, albo robię rok przerwy. Także dlatego, że mam poważny powód do odpoczynku. Muszę popracować nad karkiem z powodu zwężenia kanału kręgowego. Od jakiegoś czasu odczuwam mrowienie w palcach ręki. Jeśli będę czekać, może to przejść na nogi. Już mam termin operacji."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Też to czytałem. Może zatem główny powód zwolnienia Carlo to jego choroba? Chociaż jak tak by było, to na pewno powinien wyjść komentarz to potwierdzający. Wiem ze to raczej niemożliwe, ale chce się jeszcze chociaż łudzić że Perez nie jest aż tak...
...bezmyślny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Plotki krązą,że trenerem może być szkoleniowiec prowadzący Krychowiaka.Szkoda Carlo,mógł zostać na stanowisku,nie zawsze się wygrywa.Początek miał obiecujący w 2014 roku,potem przyszedł kryzys,ale wiemy jakie cele ma Real Madryt i tam jak coś nie pójdzie po myśli klubu to tak się kończy:)

| Odpowiedz
blokuj
marco928

No to byłaby jedna z najlepszych opcji w tej sytuacji. Niech weźmie ze sobą Grzecha, bo tak grający Krychowiak jak w Sevilli, to by się nawet Realowi przydał, a w szczególności Kroosowi. No ale to nie ten czas na takie dyskusje.
Szkoda Carletto, nie zasłużył na to co go spotkało. Nie rozumiem, nie popieram i nie akceptuje decyzji prezesa...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
marco928

Tylko że zawodnicy byli za trenerem murem, kibice to samo i socios też. To była wg mnie indywidualna decyzja Pereza, bardzo zła decyzja...

| Odpowiedz
blokuj
marco928

Jak nie zdobędą znowu mistrzostwa kraju, co na pewno będzie celem numer jeden na sezon 2015/16, to będzie oznaczało, że decyzja była błędna...
...Najbardziej się boję o reakcje piłkarzy, którzy byli w tak dobrych relacjach z Carletto. Będą pewnie teraz tarcia z Perezem.

| Odpowiedz
blokuj
marco928

Też mi się nie widzi. Klopp albo trener Hiszpan (warunek: nie Benitez), innych opcji chyba nie będzie. Zresztą n 95% będzie to Hiszpan.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
abak

plotki mówią też że Emery przejmie Milan ;) ,oby nie
trzeba poczekać na decyzję z klubu kto będzie nowym trenerem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kurs

Z konferencji prasowej Florka wynika że głównym powodem jest "nowy impuls".. Trochę to zabawne, biorąc pod uwagę że Włoch pracował raptem dwa lata... Generalnie coś mało rozmowny ten Perez, jakby sam nie był pewny tej decyzji. Nie dość że zwalnia świetnego specjalistę, to jeszcze musi mu wypłacić odszkodowanie za zerwanie kontraktu, a na rynku wolnych trenerów jak na lekarstwo.. Zobaczymy co z tego wyniknie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.