Wątek dotyczący artykułu

Azoty Puławy z piekła do nieba

Azoty Puławy zakończyły najbardziej niezwykły sezon w historii klubu. - Wyszliśmy z piekła do nieba - mówi trener, Ryszard Skutnik.

przeczytaj cały artykuł

kkkkkkkkkkkkk

Na lubsport pisali że jest zainteresowanie dwoma zawodnikami i jednym własnie jest Petrovsky a drugi ktoś kto grał w bundeslidze doskonale znany w POlsce .I wszystko układa się w całość .Mowie mi osobiscie bardzo szkoda Saszy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adqs

Czytałem te komentarze i na moje to o kołowego i rozgrywającego chodziło, więc Petrovsky+ktoś do drugiej linii. Ale jeśli jutro okaże się, że Prce i Tarabochia zostaną to chyba nie będzie sensu sprowadzać takiego gościa. Wg mnie to mowa była o Konitzu albo o Niewrzawie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adqs

No też prędzej Konitza, ale za obu trzeba by płacić, a to też nie bez znaczenia. Ale jak się płaci za Orzecha, to tym bardziej za kogoś z kiepsko stojącego Szczecina, który w dobrych graczy jest bogaty. A i Konitz byłby bombą - tak bez względu na okoliczności. Zaś Niewrzawa? Jak dla mnie też - CV ma bogate: Kielce (chociaż na parkiet nie wybiegł), Lubeka, gdzie przecież pół sezonu naprawdę miał super. A dodatkowo jest to osłabienie głównego (choć nie wiem czy w kolejnym sezonie) rywala w walce o brąz plus kolejny transfer gotówkowy, który potwierdzałby aspiracje Azotów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.