Wątek dotyczący artykułu

Darcy Ward może zmienić klub

Za miesiąc zakończy się okres zawieszenia Darcy'ego Warda. Wtedy australijski żużlowiec będzie mógł podpisać kontrakt z nowym klubem.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

A już się zagotowałam bo myślałem że chodzi o Polskę :D
Wara Alkometry Gorzów Wielkopolski od Darka ;P
I cała reszta również niech spada na drzewo ;P
A Kryjom niech zje sneakersa ;P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jack on tour

Kolejny pokaz hipokryzji na polskim podwórku. Kryśka, orędowniczka KSM 35 będzie się zabijać o Warda. No chyba, że to na zastępstwo dla Woffindena ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bullet79

Jego, to akurat ryby interesują. .jak Nikusia ..partner z pary;)...ważne, żeby był hajs. .dobry balet w sobotę. ..i jaaazddaa!;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Hockley - RSKŻ

Tytuł jest taki, żeby każdy myślał, że chodzi o Polskę, a przecież nikt nikomu nie zakazuje dopisać "w Anglii" lub "w Elite League", bo przecież jest tutaj mowa tylko o Poole. SportoweFakty pełną gębą. Nic nowego.
Jakżeżby inaczej wyglądałby nagłówek:
"Darcy Ward może zmienić klub w Anglii"
albo
"Darcy Ward może zmienić klub w Elite League"
No, ale o czym my mówimy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
keczap

Czepiacie się moim zdaniem. Naprawdę nie rozumiecie że oni żyją z odsłon i jeśli chcą się utrzymać to muszą trochę czarować tytułami? To nie jest gazeta gdzie płacisz za nią i im rybkają tytuły bo jak zapłaciłeś to i tak przeczytasz wszystko albo chociaż zajrzysz do większości artykułów. Tutaj ludzi muszą jakąś przyciągnąć a akurat w tym przypadku nie ma jakiejś manipulacji. Nie ma żadnej adnotacji że chodzi o Anglię ale i że o Polskę. Jakby napisali że chodzi o Anglię to by nie mieli pewnie nawet 1/3 odsłon które teraz będą mieć. Dziwi Cię to? I tak tutaj w odróżnieniu od niektórych serwisów wszystko jest przynajmniej za darmo, nie trzeba żadnych abonamentów wykupywać więc nie ma co narzekać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
z Aniołem na piersi

chodza sluchy po parkingu ze Darcy podpisze w Toruniu,ale zostanie wypozyczony do konca sezonu(no chyba ze kontuzja jakas)a w przyszlym roku od noego wlasnie ma byc budowana druzyma..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Hockley - RSKŻ

To byłoby niepoważne i nie sądzę by do tego doszło. Parking ma to do siebie, że tam krąży wiele informacji i nie zawsze są one prawdziwe bądź znajdują odzwierciedlenie w przyszłości.
Od momentu powrotu Warda na tor do meczu w Rzeszowie będzie niecały miesiąc (bo liga zafundowała wakacje, jakżeż to pomysłowe panie Stępniewski...), więc będziemy mieli czas na ocenę jego przydatności (tacy kozacy jak DW są zawsze przydatni) i sprawdzenia formy, gdyż przez ten czas powinien wystartować w kilku imprezach i z formą jak mniemam nie będzie żadnego problemu. Poza tym jeśli awansujemy do play-off, a to wydaje się być niemal pewne, to uraz zawodnika zagranicznego może zdarzyć się w każdym momencie i co wtedy? Kułakow? Bądźmy poważni. Na to Gajewski sobie nie pozwoli. Falubaz po powrocie Dudka będzie miał jednego bardzo solidnego na ławce, a Leszno już takiego człowieka ma. To jest sport wyczynowy i biznes, dlatego nikt nie będzie miał prawa narzekać, że wylądował na ławce. Nie wierzę też w to, że Łaguta, Doyle i Holder albo nawet jeden z nich ma zapis w kontrakcie o gwarancji startów w każdym meczu. Gajewski wstępne warunki umowy z Wardem ustalił już zimą, więc w lipcu dojdzie do finalizacji na papierze i Darcy dołączy do drużyny. A kto ewentualnie wyląduje na rezerwie? Do tego czasu może się wiele wydarzyć, a decydować będzie aktualna dyspozycja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
WielkiSzu

Czytam i muszę stwierdzić , że masz cholernie aktualne informacje dotyczące tego tematu:) Najlepszy tekst jest o tych warunkach ustalonych zimą:) W międzyczasie kilkukrotnie były zmieniane a Ward odrzucił propozycję klubu, który już od stycznia chciał mu w ciemno płacić pieniądze aby chłopak miał z czego żyć i przygotować się do sezonu ale o tym, że ją odrzucił zapewne nie wiesz, nie chce mi się dalej tłumaczyć bo to nie są informacje dla wszystkich ale jesteś obecnie w dużym błędzie.

| Odpowiedz
blokuj
Hockley - RSKŻ

Muszę się zgodzić z moimi znajomymi z forum, że rzeczywiście jesteś wyrocznią i tym, który wie wszystko (a o czym nie chcesz mówić, bo...bo to nie są informacje dla wszystkich, hahaha, mega, dobry patent :D). Wiesz o tym co się dzieje w klubie jednym czy drugim, za kulisami i podczas rozmów managerów, już wpisujesz Warda do kadry Sparty. Super, gratuluję. Skoro tak, to się ujawnij, bo musisz być kimś niezwykle istotnym w żużlowym światku. No-name'y na spotkanie nie są raczej wpuszczane. Śmiało, jestem szalenie ciekaw. Będzie nam łatwiej dyskutować, a forum zyska znaczącą personę. To byłoby coś.

W międzyczasie kilkukrotnie były zmieniane a Ward odrzucił propozycję klubu

Oczywiście, że słyszałem o tym, że Ward miał odrzucić ofertę, ale nie mam co do tego pewnej informacji (nie w 100%), dlatego póki co jestem daleki od słuszności tej kwestii. A sprawy finansowe to zawsze szukanie sensacji.

Myślisz, że nas stać na to? Ward chce za każdy mecz bez względu na to czy będzie w składzie czy też nie

Budżet jest tak skonstruowany, że jest w nim przewidziana część na kontrakt Australijczyka i to nie podlega jakimkolwiek dyskusjom. Inaczej tematu Warda w ogóle w KST by nie było, a jednak jest. Oczywiście inna sprawa jakie będą ostateczne wysokości profitów dla zawodnika, ale wierzę i myślę, że klub stać na ewentualną dokładkę, ze zdrowym rozsądkiem. Uważam, że Ward podpisze z nami kontrakt i raz na zawsze zostaną obcięte wszelkie spekulacje i szukanie sensacji na ten temat. Że chce niby coś na kształt ryczałtu? Żadnego klubu nie będzie prawdopodobnie stać by na to pójść. Eldorado już nie w obecnych czasach, chyba że ktoś chce mieć potem problemy.

Brawo, rewelacyjna przemowa tylko nie mająca nic wspólnego z tą sytuacją, radzę zaczerpnąć wiedzy u swojego informatora jakiego miałeś i wtedy wrócić do tematu bo naprawdę powtarzam, że nie wiesz o czym piszesz w obecnej sytuacji.

Sugerujesz, że Wrocław... Ok, zobaczymy za jakiś czas. Wszyscy wiedzą jaką politykę prowadzi pani Kloc. Oj, chyba niekoniecznie wszyscy kolego WielkiSzu :) I oczywiście, że powtórzę dowcip o Knudsenie i Piekarskim. Tzn. nie sądzę by miał do tego okazję, ale i tak chętnie się pośmieję ;D
Było już kilku takich na forum, którzy chwalili się, że wiedzą to czy tamto i z reguły potem znikali, bo dziwnym trafem ich PEWNE informacje okazywały się być NIEPEWNE. Nie próbuj tutaj nas agitować, bo każdy ma swój rozum i niekiedy informacje ;)
p.s.
Byłbym zapomniał. Słyszałem o tym, że Ward nie chcę podobno zabierać miejsca w składzie Holderowi, ale to nie zawodnik decyduje o składzie drużyny tylko manager. Nie jestem w stanie uwierzyć, że Gajewski da sobie wejść na głowie w tej sprawie. Każdy sobie rzepkę skrobie i każdy jedzie o swoje. Przyjaźń przyjaźnią, ale nie dajmy się zwariować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Cysio

Było już kilku takich na forum, którzy chwalili się, że wiedzą to czy tamto i z reguły potem znikali, bo dziwnym trafem ich PEWNE informacje okazywały się być NIEPEWNE.

Sławetny "Wojciech Żabiałowicz".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Hockley - RSKŻ

Tak, ten od Jagusia, czasem z nim rozmawiałem ;) Wiem, że to trochę inny kaliber, ale to Fugiel opowiadał o tym koledze prawniku, co niby był przy rozmowach kontraktowych? Czy coś pokręciłem? ;)

| Odpowiedz
blokuj
WielkiSzu

I uwierz, że nie zniknę a będę miał ubaw choć w gruncie rzeczy to nie fajne uczucie mieć satysfakcję z tego, że nie będzie Darcyego w Toruniu, ale chętnie przeczytam jeszcze kilka dowcipów z repertuaru Pana Hockley'a:)

| Odpowiedz
blokuj
jakublevy

Ale gdyby Ward rzeczywiście skończył w Sparcie to chyba 99% użytkowników SF musiałoby zbierać szczękę z podłogi (w tym ja).

| Odpowiedz
blokuj
fan sparty Wrocław

Darcy na pewno nie będzie w Sparcie w tym sezonie, to byłoby samobójstwo. Brak kasy za bilety bo remont stadionu, to po pierwsze a po drugie u nas skład jest zamknięty, jest rezerwowy i tyle.

| Odpowiedz
blokuj
jakublevy

Mówię o sytuacji teoretycznej, ale gdyby już nawet Ward był w Sparcie to o kasę bym się nie martwił, Krysia nie zadłuży klubu, ktoś będzie musiał sypnąć kasę: Karkosik (chce inwestować gruby cash we Wro) za pomocą Hutmenu lub Solorz-Żak (kumpel Rusko) za pomocą Plusa albo Polsatu. Ewentualnie jakieś Hasco-lek czy coś w tym stylu. Ward resztą chyba we Wrocławiu (znaczy na olimpijskim) nawet by nie pojechał, ewentualnie w PO w Częstochowie, a tam sami kibice Włókniarza mogą zrobić komplet na stadionie. (Mam nadzieję jak coś to zrobią przedsprzedaż we Wrocławiu)
No ale cały czas największa niepewna to ten magiczny sponsor, jeżeli Rusko by przekonał (w co nie wierzę, może w przyszłym sezonie) kogoś to Ward całkiem prawdopodobny.

| Odpowiedz
blokuj
eddy

no to moze ja zamiast Hockleja takim maly dowcip -pytanko : Wielki Szu a mala szuja ...czy wiesz o kogo tu biega?

| Odpowiedz
blokuj
eddy

Czesc Przyjacielu! Mam urlop i z tej okazji CELEBRUJE to obowiazkowo! Troche na drugi dzien ....no wiesz...najgorzej z rana , ale pozniej znow moge ..obojetnie czy przy kredzie ..czy po szerokiej!Pozdrowka.

| Odpowiedz
blokuj
eddy

od tego jest ...Oswiata ! Tam proponuje sie udac! Namiary moge ....oczywiscie bezplatnie , jak to komus kto jest w ...potrzebie!

| Odpowiedz
blokuj
WielkiSzu

To proponuje się zgłosić i powiedzieć, że jest problem z rozpoczęciem zdania z dużej litery:) Zapewne lekcję ortografii mają w swoim planie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.