Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Leos Petrovsky zawodnikiem Azotów Puławy

Nowym zawodnikiem Azotów Puławy został Leos Petrovsky, którzy przez najbliższe trzy lata będzie występować w Polsce. Czeskim kołowym interesowała się także Orlen Wisła Płock.

przeczytaj cały artykuł

EQ Iskra

Szczerze mówiąc jest to gracz dla mnie anonimowy. Kompletnie nie kojarzę nawet z gry w reprezentacji, ale skoro się tam znalazł, to znaczy, że musi mieć do zaoferowania coś więcej poza warunkami fizycznymi. Skoro oglądali go w Płocku i przeszedł tam testy to też o czymś świadczy. Mnie wydaje się, że Płock szuka innego typu obrotowego, szybszego i zwrotniejszego, bo ten chłopak wygląda na zdjęciu jakby zaraz miał zrobić faul w ataku ;) Oby mieli z niego pociechę w Puławach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Nie ma co oceniać po wyglądzie. Dimovski czy Stoilov też nie wyglądają zbyt sportowo, a to świetni obrotowi. Taki Buntić też rusza się jak kaleka, a gra doskonale - to samo Dereven. Rutenka wygląda jakby miał garba zamiast mięśni, Sterbik też jakby mocno otyły, a jego kolega z Vardaru Milic jeszcze bardziej. A jednak to czołowi gracze świata.
A sam Petrovsky nawet w zeszłym roku chyba grał z kadrą w Polsce i to dobrze, o ile pamiętam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adamovskiy

Sterbik jest gruby? Dereven rusza się jak kaleka? W takim razie życzę Ci takiego stopnia kalectwa, jakie ma młody Rosjanin. Milić czołowy gracz świata? Ile on minut notuje w tym Vardarze?

| Odpowiedz
blokuj
hbll

Wystarczy, że jest w Vardarze - co jest zapewne marzeniem 99 % piłkarzy ręcznych na świecie. A nie gra wcale tak mało - wiecej niż Angelov.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Adamovskiy

Pewnie dlatego, że Angelov ma już 38 lat i bliżej mu do końca kariery, więc bardziej opłaca się stawiać na 25-letniego Serba? Swoją drogą robisz z siebie na tym portalu takiego znawcę handballu, a odniosłeś się tylko do postaci Strahinji. Dlaczego?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
hbll

Co myślę o Derevenie też napisałem. Każdy z wymienionych ma nadwagę albo ma problemy z koordynacją. A jednak nie przeszkadza im to być świetnymi zawodnikami. Gdybyś doczytał do jakiej treści odpowiadam, nie robiłbyś zamieszania.
A wracając do Milicia - to jest aktualny reprezentant Serbii i zawodnik jednego z najlepszych klubów świata. Jeśli wobec tego to nie mogę nazwać go czołowym zawodnikiem na świecie w jednym rzędzie z Derevenem, Bunticiem czy Stoilovem, to mnie popraw.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Adamovskiy

Mam wrażenie, że ty w ogóle nie widziałeś Derevena (którego też czołowym bym nie nazwał, ale na pewno ma zadatki na takiego), jego sylwetki i sposobu poruszania się po parkiecie. Nazywać gościa czołowym zawodnikiem, bo przynależy do drużyny, która grała w Top8 CL? To tak, jakby jego kolegę z drużyny, Terzicia, nazywać czołowym prawym rozgrywającym świata.

| Odpowiedz
blokuj
EQ Iskra

Chyba inaczej pojmujecie zwrot "czołowy zawodnik na świecie". Wypowiadacie się tak jakby dla jednego była to powiedzmy pierwsza 50 graczy a dla drugiego pierwsza 200. Zabawne jest w tym wszystkim to, że oboje macie rację patrząc z waszych punktów widzenia. Dla mnie ktoś kto łapie się do kadry drużyny grającej w fazie grupowej LM jest czołowym graczem na świecie więc zgodziłbym się w tym przypadku z hbll. Cadenasowi ten zawodnik ewidentnie "nie podszedł", powód jakiś tego musiał być, bo nie wierzę w to, że Puławy wygrały z Płockiem batalię finansową o zawodnika którego oba zespoły chciały pozyskać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
AlexLFC

Jesli chodzi o finanse to miedzy Płockiem i Puławami nie ma juz takiej przepasci. Patrz taki Kubisztal bedzie zarabiał 30 tys zl miesiecznie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

I tym sie rozni polityka obu klubow. Manolo w zyciu by sie nie zgodzil na taki kontrakt dla Kubisztala czy zapewne zblizony dla Kuchczynskiego,skoro pewnie za polowe tej kwoty mozna miec Racote czy Daszka,z ktorych bedzie o wiele wiecej pozytku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
AlexLFC

skad wiesz jaka jest polityka klubu, ktos kto ejst kreowany na lidera zarabia wiecej. Jurkiewicz zarabial na pewno sporo. Co do waszej poltyki to jest strasznie dziwna. Czy na pewno chcecie byc akademią Kielc, CO z tego ze sciagacie mlodych zdolnych jak ich nie umiecie utrzymac? z taka poltyka stoi sie w miejscu, wiem bo mo Lvierpool ma taka polityke.

| Odpowiedz
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Jesli radni zgodza sie na projekt uchwaly to polityka klubu sie zmieni i bedzie mozliwosc zawierania dluzszych kontraktow. Z kolei nie rozumiem budowania druzyny wokol wiekowych zawodnikow jak Kubisztal, Kuchczynski czy Prce. Najdobitniej sie o tym przekonal Gornik.

| Odpowiedz
blokuj
cezarWP

Z kolei nie rozumiem budowania druzyny wokol wiekowych zawodnikow jak Kubisztal, Kuchczynski czy Prce. Najdobitniej sie o tym przekonal Gornik.

Też nie jestem zwolennikiem takiego sposobu budowania zespołu, ale jednak jest taki jeden w Polsce oparty w dużej mierze na zawodnikach może jeszcze nie "wiekowych", ale już jednak bardzo doświadczonych (stojący w dodatku na progu przebudowy) i całkiem nieźle sobie w takiej konfiguracji radzący :)

| Odpowiedz
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Zgadza sie, jednak druzyna z Kielc tym skladem gra juz ladnych pare lat i sila rzeczy czeka ich w koncu przebudowa. Ile natomiast Pulawy pograja tym skladem? Prce i Kubel maja juz 35 lat wiec rok,dwa i kolejna przebudowa.

| Odpowiedz
blokuj
bialyy

A skąd wiesz za ile gra Daszek czy Racotea??? Myślisz ze grają za darmo? Nie wierze ze maja male kontrakty zwłaszcza ze nie roczne

| Odpowiedz
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Za darmo nie graja,ale nie powiesz mi, ze 19latek z ligi rumunskiej, ktory dopiero zaczyna przygode z seniorska pilka zarabia tyle ile Ghionea,Wichary czy Zele. Gdyby Racotea zarabial duzo to nie byloby mozliwosci podpisania z nim kontraktu na 4 lata bo przepisy tego zabraniaja.

| Odpowiedz
blokuj
Złoty Bogdan

Manolo jak Manolo, ale prezes na pewno by się nie zgodził na taki kontrakt, bo by na pensje dla kolegów i znajomych nie starczyło :)
A jak tam u was z tym barem, kiedy bedziemy mogli świętować mistrzostwo w OA przy Tyskim? :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
hbll

Chciałem Ci odpisać, ale temat wyczerpał kolega EQ Iskra. Nie widze przekłamania w tym, by nazywać czołowym zawodnikiem świata gracza, który osiągnął taki poziom, jak Milić. Jest w takim miejscu kariery, o którym 99 % zawodników na świecie może tylko śnić. Zresztą jeszcze do niedawna sami bylibyśmy dumni z takiego gracza, a niektórym się trochę popi***liło od tych sukcesów VIVE.

| Odpowiedz
blokuj
hbll

A jeśli już do Terzicia pijesz... Nie wiem czy wiesz, ale ten chłopak był (i dalej jest) wielkim talentem, który po prostu się nie przebił, najpierw w HSV, a teraz w Vardarze. Klub nie ma czasu na ogrywanie takich graczy, więc Terzić po sezonie idzie do La Rioja - vicemistrza Hiszpanii. Widać coś potrafi, skoro w wieku ledwo 21 lat zaliczy 3 bardzo dobry klub, w którym najprawdopodobniej dostanie wreszcie prawdziwą szanse.

| Odpowiedz
blokuj
Wisła Płock

Skoro oglądali go w Płocku i przeszedł tam testy to też o czymś świadczy

No właśnie z tym przejściem testów wyszło jak wyszło. Powiedzmy był na testach. D..py nie urywał dlatego mu podziękowano. Ci co go widzieli twierdzą, że jest bardzo wolny.

| Odpowiedz
blokuj
AlexLFC

a moze Wisle nie bylo stac na wykupienie Czecha? W Pulawach na testach byl iz niego bardzo zadowoleni, jest bardzo soldinyw ataku, tylko ze u nas kolo nie bylo najmocniejsze, u was najsilniej obsadzona oprocz bramki pozycja w minionym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Wisła Płock

Sorry, aż tak biedni nie jesteśmy, majątku nie kosztował. Rozmawiałem w osobami, które go widziały na treningach w Płocku. Bardzo wolny, za wolny. O innych kwestiach pisał nie będę. Zobacz też reakcję kibiców Wisły, gdy przyjechał na testy. Już nie będę cytował co pisali na jego temat. Tutaj też niektórzy "życzliwi" mieli ubaw, śmiali się z tego zawodnika od ucha do ucha. Kto? Wiadomo.

| Odpowiedz
blokuj
LennyH

Nie musisz zgadywać co było przyczyną tego że Czech nie został w Płocku skoro to nie jest żadna tajemnica. Wypadł nieźle i tylko nieźle. A sugestię że Puławy wygrały rywalizację o zawodnika z Wisłą mogę tylko skwitować uśmieszkiem, o masz ":)".

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.