Wątek dotyczący artykułu

Duże zainteresowanie derbami Pomorza

Już w najbliższą niedzielę Klub Sportowy Toruń podejmować będzie w ramach VI kolejki PGE Ekstraligi drużynę MRGARDEN GKM Grudziądz. Będą to pierwsze w tym sezonie derby Pomorza.

przeczytaj cały artykuł

Hockley - RSKŻ

Wszystko ładnie pięknie, cieszy frekwencja i fakt, że goście stawią się w dużej liczbie, ale... Nagłośnienie na obiekcie jest gorsze niż było kiedykolwiek (a podobno miało być lepsze), a zmiana lokalizacji tablicy wyników sprawiła, że przed każdym, ale to każdym biegiem na strefie niebieskiej (tam, gdzie mam miejsce), wstają ludzie i wychylają głowy sprawdzić kto jedzie i jaki jest wynik. To ci którzy nie mają programów oraz ci którzy nie słyszą tego co mówi spiker (słaby jest ten gościu), co jest efektem fatalnego nagłośnienia. Tym samym w meczu ze Stalą dowiedziałem się od jakiegoś laika, że w ekipie rzeszowskiej jeżdżą Larens i Laren, a Kildemand to Hancock i odwrotnie. Nie dość, że gościu śmiga ci przed twarzą, to jeszcze bredzi za uchem. Czułem się z tym źle i modlę się, by w niedzielę go nie było. Za obiekt odpowiada MOSiR i Pan Filipiak, ale naprawdę trzeba coś z tym zrobić, bo jest niewesoło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
moskal

Siemasz , niedawno widziałem zdjęcia z montazu nowego nagłośnienia na MA , gdzieś z tydzien do tyłu. Nie skończyli jeszcze tego robic ? pozdro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
RychuApator

tylko,że na tym nowym ale w starym miejscu wyświetlali tylko wynik meczu i reklamy a obsady biegów i wyniki po biegach tylko na 1 łuku

| Odpowiedz
blokuj
Hockley - RSKŻ

W kwietniu Termiński mówił, że ma być gotowe na 10 maja, a widziałem różnicę, tylko że na gorsze, stąd sądziłem że to jest właśnie ta wymiana. Jeśli jest tak jak mówisz, to mam wielką nadzieję, że w niedzielę będzie o wiele lepiej. Inaczej zmiana ta będzie zmianą na gorsze.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.