Wątek dotyczący artykułu

Włodarz Realu Madryt potwierdził: Benitez zostanie trenerem Królewskich

Jeden z wiceprezydentów Realu Madryt na spotkaniu z kibicami wypowiedział słowa, które jednoznacznie wskazują, kto w tym tygodniu zostanie nowym trenerem Królewskich.

przeczytaj cały artykuł

aniolchelsea

Teraz liga Hiszpańska już na pewno zostanie zdominowana przez Barcelonę ... Real już nie będzie klubem który będzie rywalizował jak ,, równy z równym '' z Barcą , Benitez to jest trener który psuje kluby a nie je buduję ;/

Współczucia dla La Ligii , dosyć że teraz jest słaba i bardzo niewyrównana to w dodatku w następnych sezonach będzie dominacja śmiesznej Barcy z Messim na czele :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Współczucia dla La Ligii , dosyć że teraz jest słaba i bardzo niewyrównan

Słaby to jest twój komentarz :D Barca raptem o dwa oczka wygrała mistrzostwo z Realem. Chelsea, która nic nie znaczy w Europie 8 oczek lepsza od City, które podobnie znaczy ;D Kto zdobył puchar UEFA i kto zaraz zdobędzie Ligę Mistrzów ? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Sorry na ten moment żaden angielski klub nic nie znaczy ;) Ile drużyn z wysp zameldowało się w najlepszej ósemce CL, a ile w najlepszej ósemce ligii europy ? XDDDDDDDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
MaTa

Jeden gorszy sezon, Real miał farta że po drodze trafił na Shalke a potem ze średnim Juve sobie nie poradzili :v

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
szakaluch

Real miał finalistę CL z tamtego roku Atletico, które zdemolowało Chelsea w półfinale ;D A Chelsea miało fuksa w tamtym roku, że na Galate trafiło w 1/8 potem w 1/4 ledwo z PSG no i w półfinałach bęcki od drużyny hiszpańskiej :D Real odpadł w półfinałach z Juventusem przez kontuzję kluczowych graczy, tamten sezon był podobny dla drużyn angielskich co i ten..czyli do dupy ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
MaTa

No faktycznie porównywać Altetico z tamtego sezonu do tego gdzie ledwo zajęli 3 miejsce, z tego co pamiętam to Real przegrał z Galatą 3:2.

| Odpowiedz
blokuj
Rexxar

Widzę niezły śmieszek-żartowniś z Ciebie. Taka Chelsea, która jest najmocniejsza w Anglii, miała by problemy z taką Velancią czy Sevillą, bym się nawet nie zdziwił jakby dostała srogie bęcki od nich... :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
aniolchelsea

Mogę Ci zacytować Mazzariego co Napoli prowadził : LE? LM? po co to nam ? mnie to nie obchodzi wcale ja mieże w zajęcie jak najelpszej pozycji w Serie A... co mi z tego że wygram LM lub LE? nawet pieniędzy nie ma dobrych.... A jak wygram Seria A to mi pomnik postawią...

Lm , czy Le nie są to już wielkie prestiżowe rozgrywki jak kiedyś , tu chodzi o biznes i o finanse. Liga Hiszpańska jest biedna i niekonkurencyjna dlatego trzeba powalczyć w Lm aby coś tam sobie dodać ponieważ wygrana La liga to cóż to za wysiłek :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.