Wątek dotyczący zdjęcia użytkownika

celcik

Spokojnie, ja mam swojego Celtusia < 3 Ahhhh, cóż to za przystojniak! King Kyrgios owszem jest ładny, wręcz przystojny, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - do Celta to nie ma co się równać. Zarówno pod względem urody, jak i tenisa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PMRising

I jeszcze śmiesz mi mówić, że mnie przeznaczyłaś najlepszej możliwej partii, a tak naprawdę sama sobie zabrałaś największe ciastko! :c
będzie finał NK - Celt i będę się tylko wstydzić na trybunie, jeszcze będą pokazywali moją zażenowaną minę jak król returnu będzie sadził winnery po serwisach Nicka 200 km/h. A Ciebie będą pokazywać dumną i szczęśliwą, jeszcze będziesz wznosić toasty z pucharów, a ja z Nickiem będziemy mogli tylko podawać przystawki na tacach. Tragedia i dramat :'(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fabby

Tu nie wyszedł najlepiej, ale i tak jest śliczny i mam mnóstwo jego zdjęć i filmów, które sprawiają, że robi mi się ciepło na sercu.
(wow, co za wyznania...;D)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.