Wątek dotyczący artykułu

Oto krajowi mistrzowie i triumfatorzy rozgrywek pucharowych w sezonie 2014/15!

Sezon 2014/15 na europejskich parkietach dobiegł końca. Przedstawiamy zestawienie mistrzów oraz triumfatorów krajowych pucharów najsilniejszych lig Europy.

przeczytaj cały artykuł

VIVE KIELCE

A kto pisał że to jedyna przyczyna??????
A propos - zauważyliście że nie ma ostatnio maksia - czyżby pojechał już na kolonie??? Kiedy dzieciaki w Płocku kończą rok szkolny w podstawówkach?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maxi-102

Właśnie wróciłem z upojnego, ciepłego, pełnego wrażeń i uniesień długiego weekendu. Byłem nad ciepłym morzem...mieszkałem w apartamencie z widokiem na morze....zimny browarek...sexi zona...piękna pogoda...żyć nie umierać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lubitch

cieszymy sie twoim szczęściem
a tak przy okazji to żyjąc na tej wysokiej stopie może podpowiesz kilka dobrych tych droższych browarów? moge liczyć na twoją pomoc?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Capo di tutti capi

Naucz się wreszcie synek, że prawdziwi faceci nie muszą opowiadać o swoich żonkach i wyjazdach, bo po prostu mają to na co dzień w przeciwieństwie do takiego pryszczatego gimbusa jak ty...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Petrochemia

Prawdziwi faceci nie odpowiadają taki leszczom jak Ty... Przy okazji sam się skreśliłem bo odpowiedziałem takiemu leszczowi jak Ty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.