Wątek dotyczący artykułu

Zarząd oraz sztab szkoleniowy Startu podał się do dymisji!

W środę zarząd gnieźnieńskego klubu oraz sztab szkoleniowy w osobach trenera Dariusza Śledzia oraz menadżera Dariusza Imbierowicza podał się do dymisji.

przeczytaj cały artykuł

iwona2405

Rzucając w bok moja wrodzoną chęć rywalizacji.. Pozdrawiam serdecznie kibiców Startu i od serca życzę wyjścia na prostą... Też mieliśmy u nas zmiany personalne , nie aż takie jak u Was ale wiem , ze sprzyja to klubowej dezorientacji.. Trzymam kciuki za Wasze powodzenie..!! I sile do walki o Wasz klub.. (P)ozdro!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PiciuSKS

Dzięki. Tak jak mówię i będę powtarzał jak mantrę... To nic nie oznacza póki co, bo nikt nie wie dokładnie jaka jest sytuacja na dzień dzisiejszy w klubie. Mam nadzieję, że dowiem się prawdy w piątek. Damy radę, bardzo w to wierzę. Tutaj ludzie za bardzo kochają żużel, a żużel za bardzo kocha to miasto. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łukasz Nowak

Nie licz ze czegos sie dowiesz bo nie dowiesz sie niczego bedzie gadane ze splacamy ekstralige ktora zadluzyl rusiecki i jego ekipa i takie tam dla mnie jak zarzad wypowiada sie w polowie rozgrywek ze jedziemy w barazach to jest jakis absurd i to ma byc motywacja dla zawodnikow ,kibicow po co sie meczyc i tak nikt nie spada to sobie pojedziemy w barazach zeby sie tylko nie okazalo ze drugoligowiec nas pokona i co wtedy no trudno nieudalo sie walczymy od nowa w drugiej lidze .brak slow

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.