Wątek dotyczący artykułu

Starcie Orłów na remis - Łączyńscy-Carbon Start Gniezno vs. Orzeł Łódź (relacja)

Rezultatem remisowym zakończył się mecz Łączyńscy-Carbon Start Gniezno vs. Orzeł Łódź. Najsilniejszym ogniwem przyjezdnych był Hans Andersen, zdobywca kompletu punktów.

przeczytaj cały artykuł

PiciuSKS

No cóż... Nie wiadomo co powiedzieć po takim meczu... I już pal licho wynik, który powinien być za przeproszenie w dupę... Pal licho tego bezpłciowego Davidssona, który zamyka gaz, pal licho tego Wawrzyniaka, który nie wie jak jechać, ale ludzie... Te trybuny, te pustki... Żużel już niżej u nas pod względem atmosfery nie mógł upaść. Jak wznawialiśmy działalność kiedyś jako TŻ i byłem młodym chłopaczkiem to na meczach z Ukrainą Równe, Olympem Praga było więcej ludzi, a tutaj szaro, buro i ponuro... Pustki na obiekcie, który przypomina mi wiele wspaniałych momentów i fajnie spędzonych chwil, no serducho kibicowskie boli po prostu... Oczywiście chcę pogratulować zawodnikom Orła Łódź wspaniałej postawy. Powinniście to wygrać, bo byliście drużyną zdecydowanie lepszą, ale żużel ma to do siebie, że nie jest niestety zawsze sprawiedliwy i wasze nieszczęście tylko i wyłącznie sprawiło, że mamy pierwszy punkt, który ja traktuje tak, że go wgl być nie powinno, bo nie zasłużyliśmy na niego. Życzę zdrówka Jakubowi i Borysowi i żeby sportowe szczęście uśmiechnęło się do Łodzian, bo naprawdę przy tym ogromie pecha jaki macie to wasza postawa zasługuje na wielkie słowa szacunku i uznania. A co u nas? Szopka, kłamstwo na kłamstwie i niezmiennie ten sam syf... Myślę, że nie tylko trener powinien się zmienić, ale cały sposób zarządzania klubem. Nie mam po prostu słów na ten moment by opisać to co się dzieje w klubie. Zaryzykuję stwierdzenie, że jest to najgorszy okres w dziejach klubu, bez dwóch zdań. Orzeł Łódź mi zaimponował, gratuluję i powodzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PiciuSKS

To mnie najbardziej boli... Bo wyników czasem nie było, ale tu już nikt zwyczajnie nie wierzy w żużel w Gnieźnie, nie wierzy, że się coś może zmienić to boli najbardziej, że burdel był jest i będzie, albo przewrót, albo topimy się dalej w bagnie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
PiciuSKS

Ja mam 22 lata, czyli jak na kibica bardzo mało, ale myślę, że na tyle dużo by trzeźwo oceniać sytuację i wyciągać jakieś wnioski. W porównaniu ze starymi wyjadaczami to ja g... widziałem, ale na pewno nie chciałem zobaczyć tego co dziś na trybunach...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
PiciuSKS

A co myślisz, że ja tego nie pamiętam?...:))) Tych pamiętnych meczy z Zieloną Górą, czy Gdańskiem? Ogólnie pierwsze mecze jakie pamiętam to 1998 rok, czyli czasy Hancock'a czy wielkiego Toniczka Kaspera. To były czasy:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
BDG

szacunek Piciu! jestes mlody wiekiem, ale potrafisz realnie odniesc sie do tematu... czesto krytykujesz zarzad swojego Klubu, ale jest to krytyka poparta faktami... w Gnieznie wielu jest kibicow na poziomie, tylko amon wypadl krowie spod ogona...
Pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
PiciuSKS

Faktycznie często ujadam na ten zarząd, ale jeśli będziesz miał czas posłuchaj sobie co w radiu mówi o nas pan Sochacki, czy Łukasik. Jakie mają do nas kibiców pretensje za to, że jest źle. Ja broń Boże nie ujadam na wyniki, czy na sam zarząd po to by ujadać tylko na to w jaki sposób zaczęto u nas traktować kibica, ignorować go tak naprawdę i jeszcze oskarżać o złą sytuacje w klubie. Ja myślę, że skoro pewni ludzie biorą na siebie odpowiedzialność za klub to powinni nim zarządzać mądrze, bo to że sie daje pieniądze to jedno, ale w dzisiejszym świecie trzeba mieć plany awaryjne, trzeba z ludźmi rozmawiać, a nie się zamykać w klubie jakby to był swój i kibiców nie dopuszczać, a jak przyjdzie co do czego to kibiców za wszystko obwiniać.

| Odpowiedz
blokuj
BDG

Kolego, z czasem jest u mnie bardzo kiepsko... dzien jest za krotki... jest u Was niezly bajzel, ale trzymam kciuki i zycze powodzenia...
Pzdr.

| Odpowiedz
blokuj
PiciuSKS

To mogę Ci tylko powiedzieć, że gdybyś usłyszał takie słowa z ust członków zarządu Polonii (po tylu pustych obietnicach dla głupich) to na pewno byś się zraził.
Pozdro i gratuluję ambitnej postawy w Rybniku.

| Odpowiedz
blokuj
BDG

dobrze wiesz, ze rozne wynalazki juz przerabialismy w zarzadzie Polonii... nie tak dawno deresinski zrobil z nas posmiewisko, a bruski zacieral rece i sie smial... niesmak pozostal do dzisiaj. trzymam kciuki, zebyscie wyszli z tej beznadziejnej sytuacji, bo zuzel to nasz wspolny "wózek" i jedziemy na nim razem...
Pzdr.

| Odpowiedz
blokuj
PiciuSKS

Nie dziękuję, żeby nie zapeszać:), bo jak widać różne gnidy sie trafiają. Fajnie, że ktoś jeszcze myśli, że żużel to nasz wspólny wózek i nie ma co się kłócić o to, który klub jest bardziej zadłużony, a który mniej i brać kwot z kosmosu bo to dziecinada i nic nie wnosi. Trzeba sobie życzyć dobrze, żeby za 10-20 lat było jeszcze o czym rozmawiać. Życzę sfinalizowania rozmów w sprawie własności Polonii, obyście trafili w dobre ręce i nie musieli liczyć długów, a przychody.

| Odpowiedz
blokuj
FeciuStartGN

O zycie to akurat nie walczylem ale o chleb tak. Sam bys sie zesral w pory jakbys to zobaczyl masakra, prawdziwa rzez na Tajwanie pod "piecykiem" (taki sklep blaszak kolo kosciola i placu zabaw)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
BDG

to nie zachowuj sie jak dzieciak! jestem troche starszy i wychowalem sie w "niegrzecznej" dzielnicy, ale "nie walczylem o chleb", tylko o szacunek... za duzo filmow sie naogladales...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
PiciuSKS

Oczywiście, że miało to wpływ, ale mi się zaraz przypomina mecz z Tarnowem w pierwszej lidze w roku bodajże 2009, gdzie lało jak z cebra. Ja stałem i byłem mokry jak kura, a stadion był wypełniony, a nie jechaliśmy o wielkie wyniki. Mimo to zaangażowanie ze strony kibiców było i było święto, a dzisiaj jakie święto było?...

| Odpowiedz
blokuj
gacek

Piciu gorzej już chyba w Gnieznie nie bedzie ,bo spadek do 2 ligi i pozbycie sie Łukasika i Sochackiego wraz z Rusieckim ,to najlepsza rzecz jak bedzie mogła was spotkac ..widac ,że te typy kurczowo trzymają sie stanowisk i w swojej postawie nic złego nie widzą ,obwiniając kibca za sytułacje w klubie....smutne ,że długi rosną ,bo po meczu z Łodzią zapewne ich przybyło ,a przecież to frekfencja miała ratowac budżet Gniezna..niestety dymisje pod publiczke ,kłamstwa i chachmęstwo musi dojrzec dna ,predzej nie ma co na liczyc ..jeszcze raz wspołczuje

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
AMBROS

Niestety masz rację.
Od wtorku gdy dowiedziałem się o pierwszych krokach(zmianach) działaczy Startu Gniezno postanowiłem zrobić sobie przerwę do dzisiejszego meczu, dla dobra żużla w Gnieznie. Niestety Kibice ponownie
pokazali działaczom Czerwoną Kartkę, nie dali się nabrać na pozorowane zmiany. Kibiców na meczu bylo jeszcze mniej niz z Krakowem. To powinno dać do myślenia Radzie Nadzorczej Startu Gniezno S.A. w Upadłości Ukladowej.
Szanujcie kibicow.
Dymisja, Rezygnacja czy Oddanie się do dyspozycji- gdzieś o tym czytałem.
Mataczenie i krętactwa. Skonczcie z tym Start Gniezno!

| Odpowiedz
blokuj
PiciuSKS

Wypowiedzi pana Sochackiego, Łukasika, czy Śledzia karzą domniemywać (o czym byłem przekonany w sumie od początku_, że było to zagranie pod publiczkę. Powiedzmy sobie szczerze... Wywalić trenera jest najłatwiej, ale czy naprawdę winny jest trener? Temu, że jest pusto na trybunach winny jest trener? Temu, że nie pozyskujemy regularnie nawet małych sponsorów winny jest trener? Temu, że nie mamy wiarygodności winny jest trener? Litości... Powinieneś wiedzieć jako dużo bardziej doświadczony kibic, że bywało źle ale ludzie zawsze byli z tym klubem i chcieli się z nim identyfikować, a dziś każdy na dźwięk słów Start Gniezno ma wyraz twarzy pod tytułem "nie dziękuję" wina pana Darka Śledzia i zawodników? Poniekąd, ale każdy normalny człowiek wie, że ryba psuje się od głowy i u nas ta głowa zawsze się trzyma mimo iż w mojej opinii jest już zgniła do reszty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
DK75Gniezno

Jak może być więcej kibiców jak celowo się osłabia skład i daje beznadziejnego w tym roku Davidssona zamiast Thorsela który z wandą zrobił 6 pkt oraz miał defekt na 1 lub 2 m-cu jak Start jechał na 5:1. Dla mnie wystawienie do składu Davidssona w jedynym meczu w sezonie gdzie mogliśmy wygrać mecz z osłabioną drużyną jest olaniem kibiców i szukaniem oszczędności. Nasz Zarząd nie pozwolił nam się choćby raz w sezonie ucieszyć. Zniosłem już wiele porażek ale po tym meczu nie mogę dojść do siebie.

| Odpowiedz
blokuj
AMBROS

Jakoś nikt nie mówi dlaczego nie startuje Thorsell?
Dziwne że rezygnują z zawodników którzy przywożą jakieś punkty, a inwestują w niewiadomą?
Dziwne, bardzo dziwne.

| Odpowiedz
blokuj
PiciuSKS

Chciałbym rewolucji i już tam kit z wynikami, ale chciałbym żeby na trybuny powróciło święto, bo lepsza jest atmosfera pikniku niż ponurej stypy. Wiem, że to mało realne, bo jest układ, a stery są w rękach możnych, ale po prostu jest smutno... I nawet w zawodnikach nie ma tej iskry waleczności i ja im się w sumie nie dziwię, bo te chłopaki potrafią jeździć, ale bez pewnych składowych (pieniążków) niestety ciężko o wyniki. Gdyby zarządzanie opierało się na stabilnych, a nie wirtualnych fundamentach dziś byłoby inaczej. Pewnie nie było by Ekstraligi w 2013, na którą było ciśnienie, ale byłyby z pewnością kroczki do przodu.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.