Wątek dotyczący artykułu

Starcie Orłów na remis - Łączyńscy-Carbon Start Gniezno vs. Orzeł Łódź (relacja)

Rezultatem remisowym zakończył się mecz Łączyńscy-Carbon Start Gniezno vs. Orzeł Łódź. Najsilniejszym ogniwem przyjezdnych był Hans Andersen, zdobywca kompletu punktów.

przeczytaj cały artykuł

iwona2405

Jestem na stadionie !!! Tylko bialo-czerwone barwy są w moim sercu i straciłam głos bo Wy banda cwaniaków potraficie tylko kibicować sprzed komputerów !! Tylko Polonia!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FeciuStartGN

A Ty nie wiesz ze sa teraz komórki w których masz internet moja droga i mozesz udzielac sie na Sportowych Faktach? Zmien sobie faceta na bogatszego to ci moze takowa komórke kupi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BDG

wywalcz dla Niej na tajwanie... zrob wojne gangow, pif paf i przekaz dziewczynie komore... bedziesz bohaterem i zrobisz sobie łezke pod okiem za kolejna ofiare gangsterze... ;))

| Odpowiedz
blokuj
FeciuStartGN

Nie jestem gangsterem teraz mam zone, córke i kota. Ja tylko wspominam stare czasy jak bylo sie nastolatkiem i mialo "siu bzdziu" w glowie. A teraz czlowiek po 12-18 latach ma inne priorytety w zyciu. Chyba nie myslisz ze zatrzymalem sie na poczatku XXI wieku?

| Odpowiedz
blokuj
BDG

mam zone, córke i kota.

mam wrazenie, ze "kota" to masz w glowie... walczyles o chleb na ulicy?! ogarnij sie chlopie i nie rob z siebie bohatera, bo nie robi to na mnie wrazenia...

| Odpowiedz
blokuj
Gniezno2

trochę mnie irytuje jak ludzie z innych miast na nas jadą, jednak czasami jak czytam takie wywody, to już się temu nie dziwię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
iwona2405

Tyle fajnych kibiców na stadionie Rowu a jeden gwiazdor popisuje się materializmem i sianem zamiast mózgu ;-) a skąd niby ten post jest wysłany? Pocztą? W życiu są ważniejsze sprawy niż pieniądze,telefon i rzeczy materialne.. Ale co ty możesz o tym wiedzieć mając mozg ptaka...Nie odpisuj , nie chodzisz w mojej wadze ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Penhal

Coś Ci się pokręciło? Iwona jest w Rybniku i telefon ma taki o którym Ty możesz pomarzyć.A jakbyś miał to byłby problem z obsługą.A faceta jej nie wybieraj bo jakbyś go zobaczył to pampersa musiałbyś zmienić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.