Wątek dotyczący artykułu

Męczarnie rybniczan w swojej twierdzy - ŻKS ROW Rybnik vs Polonia Bydgoszcz (relacja)

ŻKS ROW Rybnik pokonał na swoim torze Polonię Bydgoszcz 51:39. Liderem rybnickiej ekipy był Troy Batchelor, który zdobył 13 punktów.

przeczytaj cały artykuł

iwona2405

Piękny mecz , do wygrania , faktem jest ze przerwa była dluga .. Sami kibice Rowu mówili ze zniszczył nas czas i wdg mnie traktory zrobiły swoje (natomiast nie dziwie się ze gospodarze wykorzystali ta szansę) było im ciężko i mówili ze w końcu jest prawdziwe , dawno przez rybniczan nie widziane, dobre sportowe widowisko.. Zawiódł Wozniak w biegach nominowanych (nie tak powinni byc dobrani zawodnicy) ja się pytam po co na taki mecz jest puszczany Rydlewski? Były zaplecza kadry juniorskiej , wiem ze Jóźwik słabo jeździ ale na zawodach pokazał na co go stać ! Szkoda Kubery.. Brakuje kilka jego punktów , a stać go na dużo ..piękne, nie wykorzystane zawody ... Bonus mógłby byc nasz...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.