Wątek dotyczący artykułu

Męczarnie rybniczan w swojej twierdzy - ŻKS ROW Rybnik vs Polonia Bydgoszcz (relacja)

ŻKS ROW Rybnik pokonał na swoim torze Polonię Bydgoszcz 51:39. Liderem rybnickiej ekipy był Troy Batchelor, który zdobył 13 punktów.

przeczytaj cały artykuł

Maveral

Właśnie wróciłem z meczu i napiszę na gorąco kilka słów:
1. Najważniejsze - mam nadzieję, że Baliński szybko wykuruje swoje żebra. Zdrowia Damian!
2. Brawa dla naszych przeciwników. Mimo, że w ani jednym momencie spotkania nie prowadzili, to męczyliśmy się z nimi strasznie. W końcu były emocje o wynik w Rybniku.
3. Widać było, że po tych dwudniowych opadach tor już nie był naszym sprzymierzeńcem. To co zawsze powtarzam - Ułamek świetnie czuje się na betonie, a dziś w pierwszej połowie meczu tor był jeszcze dość nasiąknięty wodą i Seba po prostu nie istniał na starcie. Ten sam problem miał Fricke. Później tor przesychał, była dłuuuga przerwa związana z upadkiem Balińskiego, jeździły traktory, tor się trochę bardziej ubił, wyrównał i nagle obaj zaczęli jechać.
4. Mecz wygrali nam Australijczycy, także Fricke, który będąc osamotniony, wygrał bardzo ważny bieg nr. 11. W biegu nr. 13 przez dwa okrążenia podziwialiśmy piękną walkę North'a z Kudriaszowem. Szli na łokcie, ale wygrała lepsza znajomość toru przez Dakotę. Batch był dziś takim liderem na jakiego go kreowano przed sezonem. Dobrze, że w końcu się obudził, jeśli chodzi o jazdę na naszym torze.
5. Woryna jak zwykle jeździec bez głowy. W biegu nr.9 tak bardzo chciał wyprzedzić Kudriaszowa, że odbił się od bandy, nie opanował motocykla, wpadł w Troya, szczepili się motorami i już za linią mety obaj zaliczyli glebę. Dobrze, że nic się nikomu nie stało. Jak na moje, to chłopak jest przemotywowany i przez to stwarza niebezpieczne sytuacje, bo "na chama" wciska się tam, gdzie nie ma miejsca.
6. Co do przeciwników, to w pierwszych trzech biegach atomowymi startami popisywał się Kościecha, ale wiedziałem, że kolejnego startu już nie wygra, bo miał wtedy pole nr. 3. W Rybniku to pole w ogóle nie niesie i generalnie stoi się od razu na straconej pozycji. Tak też było z Kościechą. W biegu nr. 10 Woźniak idealnie trafił z ustawieniami, bo miał taką rakietę, że mimo przegranego startu, na dystansie minął naszych jak tyczki. Obawiałem się go w kolejnych biegach, ale tak jak wspomniałem, była przerwa, traktory jeździły jak opętane, tor się zmienił i Szymon nie był już taki szybki.
7. Bieg 15 - za to co zrobili zawodnicy z Bydgoszczy, trener powinien powiesić ich za... wiecie co ;) Hougaard i Kościecha wyszli ze startu na 5:1, co oznaczało bonus dla Bydgoszczy, a następnie... obaj wywieźli się pod płot. Nasi ścięli do małej i już na wyjściu z pierwszego łuku byli na dwóch pierwszych miejscach. Naprawdę nie wiem co kierowało zawodnikami z Bydgoszczy, ale bieg nr. 15 przerżnęli koncertowo.

Generalnie mecz bardzo fajny, na styku. Cieszy zwycięstwo, cieszy zdobycie bonusa, a szkoda tylko kontuzji Damiana, ale mam nadzieję, że szybko się wyliże :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gniliusz

Komentarz z Forum RYbnika
"Mnie osobiscie dzisiaj najbardziej irytowala kobita z Bydgoszczy. Stanie na naszym sektorze i wykrzykuje Oolonia piskliwym glosem.... wrrr. Normalnie... potem sie rozbeczala i do domu ;-D komentuje ona tez na SyFy. Pani Iwonka :-D co do meczu meeega!!! "

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gniliusz

I jeszcze jeden
"duri, na szczycie siedziała? :P dostaliśmy zjebke bo probe toru jej zasłoniliśmy :D "

Papciu masz energiczna córe :) Mi sie akurat to podoba ,dobrze robiła ,tak sie kibicuje ,niewazne czy u siebie czy wyjezdzie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.