Wątek dotyczący posta na blogu

Petr Cech. Forever Legend. Forever Blue.

Hockley

Niewielu wierzyło, gdy Chelsea sprowadzała latem 2004 roku ze Stade Rennes czeskiego zawodnika, że stanie się on aż na 10 lat niepodważalnym numerem jeden drużyny ze Stamford Bridge. Nie wielu wierzyło, że stanie się on na zawsze legendą londyńskiego klubu.Przez dekadę Petr Cech, był obok Johna Terry’ego, (…)

przeczytaj cały artykuł

pablo80 - RSKZ

Szkoda, że Mourinho nie zrobił tak jak w Realu czy Barcelonie jest. Mając dwójkę świetnych bramkarzy można to podzielić.
Co do meczu o Tarczę to według mnie powinien stać ten który wywalczył Puchar czyli Wojtek, ale postawienie na Cecha będzie miało bardzo wiele podtekstów i symboliki, tym bardziej, że jak dobrze pamiętam to pierwszy mecz w tamtym sezonie Czech zagrał przeciw Arsenalowi kiedy to w trakcie jego trwania Belg doznał kontuzji. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony, że jeden z najlepszych bramkarzy wszech czasów zasilił kanonierów, oby ego lista trofeów się powiększała :)
Dobra robota, fajnie się czyta :)
P.S. Mam nadzieję, że redaktor Mierzyński da Ci lajka ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley - RSKŻ

Nie dało rady dłużej trzymać obu w jednym zespole niestety. Przy tak wysokiej klasie piłkarskiej obu graczy nie było to możliwe. Wybór Courtois'a jest racjonalny, bo różnica wieku widoczna, a co za tym idzie perspektywiczność i nadzieja, że to człowiek na to miejsce na kolejną dekadę.
Też nie miałbym nic przeciwko gdyby 2 sierpnia stanął w bramce Szczęsny (:D), ale coś czuję, że Wenger jest już tak zdesperowany, by wygrać wreszcie z Mourinho, że wystawi pełną kapelę z Cechem na czele. Mecz podtekstów bez dwóch zdań i trochę loteria z szansami na wygraną, bo to jednak początek sezonu i ekipy jeszcze w ciężkim treningu.
Dzięki za obecność i pochwały.
p.s.
Nie ma opcji. Redaktorzy są przecież alfami i omegami portalu, prawie że nieomylni, więc jak mieliby dać plusa jakiemuś tam userowi? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.