Wątek dotyczący posta na blogu

Petr Cech. Forever Legend. Forever Blue.

Hockley

Niewielu wierzyło, gdy Chelsea sprowadzała latem 2004 roku ze Stade Rennes czeskiego zawodnika, że stanie się on aż na 10 lat niepodważalnym numerem jeden drużyny ze Stamford Bridge. Nie wielu wierzyło, że stanie się on na zawsze legendą londyńskiego klubu.Przez dekadę Petr Cech, był obok Johna Terry’ego, (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

No w pisaniu blogów to jesteś ścisła czołówka. Ciekawa lektura o facecie, do którego mimo obrony tych karnych z Bayernem, mam sentyment, bo jednak naszym południowym sąsiadom w moim domu się zawsze kibicowało. Mam nadzieję, że Cech pogra jeszcze kilka ładnych lat na najwyższym poziomie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley - RSKŻ

Dzięki jerrypl, staram się, choć trochę to trwa. By to jako tako wyglądało zacząłem pisać w poniedziałek i powoli do celu.
Cech ma tak naprawdę dopiero 33 lata, więc stawiam, że około 5 lat może spokojnie pograć na najwyższym poziomie i niewykluczone, że cały okres w Arsenalu. Zasługuje na pełne wsparcie i pełen szacunek. Świetny gość na boisku i poza nim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.