Wątek dotyczący artykułu

Nicki Pedersen: Nie potrzebuję przyjaciół na torze

Nicki Pedersen nie ukrywa, że na torze nie oczekuje żadnej pomocy od innych zawodników. - To jest biznes, a nie sport dla cieniasów, żużel to męska zabawa - przyznaje.

przeczytaj cały artykuł

You Dash

Ciekawe, że od odejścia Adamsa z GP (czyli od początku 2010, gdy już tam Leigh nie jeździł), kibicowałem Emilowi i Nickiemu w GP, co znajduje potwierdzenie w moich starych wpisach ze starego konta. Obaj w tym czasie reprezentowali 3 inne kluby niż Leszno, w przypadku Emila: Bydgoszcz, Częstochowa, Toruń, w przypadku Nickiego: Gorzów, Gdańsk, Rzeszów. Można? Można.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FanSpeedwayaPL

Myślę że Nickiego lubi bardzo wiele osób, co widać w komentarzach. Ja go lubię od zawsze. Robi swoje. A co najważniejsze. Nigdy nie usłyszałem po słabszym występie, że tor, że motor, że opady, że cokolwiek. Jeżeli takie sytacje miały miejsce, to nie był osamotniony w takich wnioskach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.