Wątek dotyczący artykułu

Maciej Janowski Indywidualnym Mistrzem Polski! "Magic" wygrał w decydującym momencie! (relacja)

Po kapitalnym wyścigu finałowym w IMP na torze w Gorzowie najbardziej szczęśliwy jest Maciej Janowski! "Magic" wygrał z miejscowym faworytem Bartoszem Zmarzlikiem, który musi pocieszyć się srebrem.

przeczytaj cały artykuł

-Matall-RSKŻ

Brawo Maćku! Maćki to są jednak równe chłopy :D Wydymać Gorzowian na ich torze - bezcenne i ultra trudne.
Nawiasem mówiąc formuła może i jest emocjonująca, ale mało logiczna. Bartek Zmarzlik zdecydowanie powinien zostać uznany IMP, zdobył w końcu najwięcej punktów itd. A tak? Ci którzy startowali w biegu barażowym byli w lepszej sytuacji niż ci, którzy weszli od razu do finału - wiedzieli, jaki jest tor po równaniu po 20 biegu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stanley Gw

Nie można biadolić o regułach, gdy gra się toczy. Bartek zdobył najwięcej punktów, ale mistrzem i to bardzo słusznie został Maciek. Maciek pokonał wszystkich w finale. Wcześniejsze biegi, po tylko przedbiegi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stanley Gw

Bartek to młody i zdolny zawodnik. On nie musi zostawać "moralnym" mistrzem kraju. Ma czas i zdolności do jazdy, by zostać mistrzem "rzeczywistym"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
BadAngel

Ma czas i zdolności do jazdy, by zostać mistrzem "rzeczywistym"

Oczywiście, problem w tym, że już wczoraj większość mu ten medal założyła. Pitolenie niby to obiektywnego Golloba w TV wczoraj była dla mnie nie do zniesienia. Dlatego przyznaję, że trzymałam kciuki za każdego tylko nie Bartka. pewnie niesprawiedliwie, ale tak właśnie było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Stercel

Piszesz że wiekszośc mu ten medal załozyła. To znaczy zę nie on sobie. To dlaczego nie jedziesz po tej większości tyko akurat po Bartku? CZyżby jad swoje robił?.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Ale czyj jad? Niestety nic nie mogę poradzić na to, że nie podoba mi się ciągłe przekonywanie kibiców, że tylko Bartek jest jedynym słusznym następcą Golloba. Przy tym deprecjonuje się osiągnięcia innych zawodników. Wczoraj to samo, Magic wygrał finał i popsuł świętowanie Gollobowi i Majewskiemu, którzy większość czasu gadali o tym, że Bartek przegrał, a nie że Maciej wygrał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
stanley Gw

Widzisz, ja mogę odpowiadać za to co sam piszę. Moich komentarzy takich nie znajdziesz. Ja "trochę znam życie". Ja, ale nie tylko, tonowałem wypowiedzi o przydzielaniu przed zawodami, mistrzostwa dla Bartka.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
aquell

wnoszący bardzo dużo sarkazmu :) jak na siłę przekuć porażkę w sukces, a problem jest gdyż wystarczy poczytać opinie a także to forum

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.