Wątek dotyczący artykułu

Klub z Turcji gotowy do zatrudnienia Blassingame'a

- Klub z Turcji przedstawił mi bardzo intratną propozycję, ale czekam na ofertę z Energi Czarnych - mówi nam Jerel Blassingame, amerykański rozgrywający.

przeczytaj cały artykuł

ObserwatorPLK

Jerel Blassingame na pewno postawi wysoko poprzeczkę zarządowi Czarnych Słupsk. Czy sprostają temu zadaniu...? Szanse są i wiele niewiadomych..., najbliższy czas pokaże jakie zapadną rozstrzygnięcia. Oby były korzystne obopólnie...!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ECSfan

Najważniejsze, że nie ma gigantycznych wymagań finansowych u Czarnych, ma być siła do wygrania, bo On ma duszę tego kto wygrywa i tego chce się JB trzymać. A latka lecą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
barakuda

Nie chcę żebyś mnie zle zrozumiał ale takie rozumowanie, że Jerel stawia zarządowi poprzeczkę a zarząd musi sprostać temu zadaniu jest dla klubu niebezpieczne. Dyktat jednego gracza - choćby najlepszego - jest zawsze dużym ryzykiem. Może się udac oczywiście ale moim zdaniem to jazda po bandzie bez trzymanki. Zapewniam, że nie pisze złośliwie. Lubie Wasz klub a styl gry Czarnych w ubiegłym sezonie bardzo mi się podobał. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Allen S

Dokładnie tak ! Zgadzam się z tobą Barakuda w 100%. Nos mi podpowiada coś jeszcze że w okół tych pięknych słów JB i tak chodzi o wyciągnięcie jak największego $. Dziwne też jest to że ile czasu będzie jeszcze czekał? zarząd zbuduje np skład na miarę możliwości a jemu się nie spodoba i co nie zagra w Czarnych ? a Turcja będzie czekała też w nieskończoność ? Trochę na koszu zjadło się czerstwego chleba i dużo w życiu widziałem. A ta sytuacja wygląda mi na jakąś grę od początku do końca dziwną przez JB. A Czarnym oczywiście życzę jak najlepiej ;)

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Ależ samo przez się, się rozumie, że to gra. Otwarte pytanie czy Czarni "dosypią". Każda transakcja ma dwie strony... jak mniemam jego interesuje wyszarpnięcie "jeszcze więcej"... i tu dochodzimy do tego która ze stron b. chce. Budżet nie jest z gumy i trzeba znać granice. Ja to czytam: mogę zostać ale trzeba dosypać... co ze względów sentymentalnych jest zrozumiałe. Wybitni (na polskie warunki) zawodnicy się po prostu cenią. Powodzenia, oby udało się go utrzymać... fajny gość, przyjemnie się go ogląda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kuszak

sam Jerel cudów nie zdziała , a wydaje mi się że jego pozostanie w Słupsku zależy od wysokości budżetu klubu i kogo Czarni zakontraktują poza nim.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.