Wątek dotyczący artykułu

Tobiasz Musielak: Unia Leszno ma ogromną siłę

Fogo Unia Leszno z dorobkiem 16 punktów zajmuje obecnie 1. pozycję w tabeli PGE Ekstraligi. - Stanowimy zgrany monolit i to przynosi wspaniały efekt - przyznał Tobiasz Musielak.

przeczytaj cały artykuł

Borysek ROW

Ale po co Balon by miał wracać do Leszna skoro nie będzie miał tam miejsca w składzie? W Rybniku nawet w przypadku awansu kimś będzie dla drużyny i zarobi również z punktów. Bally zostań z nami! Jak będzie to zobaczymy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Damian Leszno

Ani Balon ani tez Seba a juz napewno oboje razem w składzie ekstraligowego Rybnika nie sa w stanie byc czołowymi zawodnikami, krajowymi liderami. Tak naprawde to widze tylko fajna juniorke i Troya, moze North ale w ekstralidze potrzebować będziecie jednego zagranicznego mocnego zawodnika... Hancock, Kildemand i jednego mocnego Polskiego zawodnika...i tu nie wiem. Ja mysle ze jesli Rybnik wejdzie to Damian odejdzie do Ostrowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

Ułamka raczej nikt nie będzie chciał to jest szansa, aby został. Tak jak mówisz trzeba ściągnąć dwóch dobrych zawodników, myślę o przede wszystkim o Gregu i Tai'u którego Mrozek jest menedżerem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.