Dyskusja

Leicester Lions Swindon Robins

Leicester Lions - Swindon Robins
11 lipca 2015, 20:30

49 : 42
Relacja

speedway146

A spoczko, no ja jak mówiłam, się nie udzielam, zbyt często , to pewnie tak było, że mnie z kimś pomyliłeś. A w sprawie meczu w Toruniu, może faktycznie poczekajmy, zobaczymy kto wygra, po co się spierać. Niech będzie czysta walka na torze, a nie na forum. :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
torunianin2

ma jechać za najsłabszego a nie za tego którego Ty lubisz czy nie lubisz a z tego co mi wiadomo ,Holder jest najsłabszy wiec wypada z gry ,proste ,poza tym nie wiem czy wiesz ,ale już coraz bardziej słychać w toruniu o tym ,że Holder rozmawia z Rybnikiem na przyszły sezon

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speedway146

No dlatego napisałam, że Holdera zamieni Ward. Komentarz wcześniej. Ktoś napisał, że Łagute, napisałam, że chciałabym, jednak zależy od jazdy. Więc, kogo tu lubię bardziej nie ma znaczenia.

| Odpowiedz
blokuj
MTV

Czarna, jeżeli Ward potwierdzi na MA swoją dobra dyspozycję i miałby wystąpić ze Stalą, to za Holdera. KST chcąc walczyć w PO musi wygrać to spotkanie. Sentymenty trzeba odłożyć na bok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
MTV

Przed meczem z ZG Holder, odebrał dwa silniki z Bydgoszczy. Jeden mu się zatarł podczas meczu. Drugi natomiast spisał bardzo dobrze podczas GP. Jest więc szansa, że w końcu w ramie ma to, czego szukał. Wcześniej był wolny niemiłosiernie. Daleki jestem od natychmiastowego odstawienia Holdera ale póki co, słabiej jedzie od Łaguty. Ale jeżeli podczas terningu WARD udowodniłby, że jest szybszy od Holdera, to trzeba to zrobić. Meczu ze Stalą nie możemy przegrać.

| Odpowiedz
blokuj
Łysy mściciel

Potrafisz merytorycznie pisać.Brawo.Odstawienie Łaguty byłoby nie w porządku wobec niego,bo ma najlepszą średnią w ekipie.A dobrym porównaniem Warda i Holdera będzie poniedziałkowy mecz na Wyspach.

| Odpowiedz
blokuj
MTV

Swoje oklaski rozdawaj w przedszkolu. Pochwałę z Twoich ust, traktuję w kategoriach obelgi, nie wyróżnienia, dzieciaku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.