Wątek dotyczący artykułu

Marek Wojaczek w ogniu krytyki po wykluczeniu Golloba. "Wypaczył wynik zawodów"

Suchej nitki na polskim arbitrze Marku Wojaczku nie zostawili nie tylko kibice, ale wielu obserwatorów w parku maszyn zawodów Landshut. Zdaniem większości, finał powinien być powtórzony w czwórkę.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Bodek508

A mi się przypomina mecz Falubazu z Apatorem 3 lata temu gdy przed wejściem w pierwszy łuk Protasiewicz hakiem połamał szprychy w tylnym kole Holdera. Holder upadł i...kogo wykluczył sędzia? Oczywiście Holdera dając mu wówczas pierwszą żółtą kartkę za leżenie na torze i symulowanie upadku. Sędziowie żużlowi to pajace. Pan Lis przyznający walkowera (Toruń - Tarnów w półfinale DMP)sędzia przerywający 15 bieg w Toruniu w meczu z Wrocławiem po upadku Taia na ostatnim okrążeniu gdy Jesper Jensen jechał 50 m za parą z Torunia. A wczoraj powtórka w czwórkę i nie byłoby problemu ale Wojaczek chciał zaistnieć i zaistniał...jako pajac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SlightyMadRze

A jeszcze jedno pytanie, ile wystarczy by z przodu żeby móc dyktować warunki jazdy? Czy jak bym był 1 cm z przodu to też mogę bezkarnie jechać z kimś w płot??A może 2,3,4,5 cm? a może 30 cm? i od czego to zależy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Olafsson

Jak zauważyłeś HAK Golloba wszedł w przednie koło Nickiego więc Polak był pól motoru przed Dunczykiem a ze musiał jakoś się złożyć do wirażu więc delikatnie zjechać na prawo bo tak staranował by wszystkich prostym motocyklem.

| Odpowiedz
blokuj
SlightyMadRze

widzialem sytuacje, mi chodzi tylko o to z czym się tak zwolennicy Tomnka w tej sytuacji opierają, co to znaczy bycie z przodu i czy pozwala to na wożenie ludzi po płocie i w końcu niech mi ktoś powie czy 1 cm z przodu upoważnia do wjeżdżania w przeciwkików a jak nie 1 cm to ile?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Olafsson

Nie no tu nie było jakiegoś mega wywożenia ,dla mnie zbieg okoliczności bo gdyby Nicki jechał 2 kołami po torze to pewnie by skontrował a tak zawiesił się "przednim" w powietrzu i doszło do sczepienia ,dla mnie powtórka w 4.

| Odpowiedz
blokuj
semen66

Przemas ... zostawmy świętych w spokoju... oni nie winni ... nieszczęśliwe wydarzenie i... zła ocena "sędziego" nie mająca nic wspólnego z duchem rywalizacji...

| Odpowiedz
blokuj
gieras

analfabeta znowu sie udzielasz?naucz sie wkoncu pisac bo chyba pisac umiesz tylko do adminow zeby banowali..to takie male podziekowanie dla Ciebie za bana.ludzi az tak kaleczacych jezyk polski nalezy wykluczac z forum bo ja rozumiem blad kazdemu sie zdarza ale ty wszystko wiedzacy nie umiesz jednego zdania napisac poprawnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
semen66

Daj spokój Przemkowi ... ma taki specyficzny styl :) lubi podrażnić towarzystwo, ale na prawdę to normalny gość ... wielu na forum takich co wpływają na bana ... i wiadomo, że nie ma też takiego który wszystkim by dogodził... nie ze wszystkim tak do końca można się zgodzić ale takie życie ... Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
gieras

ja bym tego stylem nie nazwał...ostatnio 10 razy pisal to samo pod kazdym artykulem o jakims preparowaniu toru we wrocku i za ostatnim razem napisal normalnie to az ciezko uwierzyc ze tak mozna.Ja tylko mu podziekowalem za 1 bana jakiego w zyciu dostalem odkad udzielam sie w necie.

| Odpowiedz
blokuj
semen66

A czy uważasz, że tor we Wrocku jest prawidłowo przygotowywany ? Moim zdaniem NIE ! ale może prawo gospodarza ? nie wnikam... a to, że Przemek czasem pisze normalnie... to jego przejaw, że szanuje rozmówcę i jego poglądy... taki już jest ... z kilkoma osobami normalnie pisze gdy widzi, że temat jest spokojnie do "ogarnięcia" bez napinki... wzbudza tym kontrowersje ale... takie jego prawo... coś jest na rzeczy w byciu niepokornym... dla forum to czasem lepiej czasem gorzej ale takie jest życie... po tym widać jak inni szanuję siebie nawzajem...

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

"T.Gollob zajechał tor jazdy Pedersenowi i niestety został słusznie wykluczony. To że nie ma linii 30 metrów nie znaczy że za raz po starcie można jechać jak się chce.

rozumiem ze ta zsada tez sie tyczy zawodnika z 4 pola ktory jak wygra start nie moz ezjechac do kredy? haha co ty wygadujesz. gollob tutaj byl nie wini.. WYJTAKOWO ..

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.