Wątek dotyczący artykułu

Marek Wojaczek w ogniu krytyki po wykluczeniu Golloba. "Wypaczył wynik zawodów"

Suchej nitki na polskim arbitrze Marku Wojaczku nie zostawili nie tylko kibice, ale wielu obserwatorów w parku maszyn zawodów Landshut. Zdaniem większości, finał powinien być powtórzony w czwórkę.

przeczytaj cały artykuł

-ROMAN-

to nawet nie był pierwszy łuk,
zamieńcie miejscami zawodników i zobaczymy czy tak będziecie krzyczeć.
Słuszna decyzja arbitra i tyle w temacie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rick Grimes

Jakbym pamiętał który to był rok i GP jak Nicki na pierwszym łuku wjeżdża w tylne koło Adamsa i Wojaczek za każdym razem wykluczał Leigh.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

Witaj Romek. W Dzika motor każdy ma prawo pakować hak, a nawet pompkę od roweru itp, bo to Nicki.Co by nie zrobił na torze lub co by jemu nie zrobili i tak jego się robi winnym.
Boys potraktował zasłużenie Golloba wszyscy się oburzali na Boysa.
Greg potraktował Dzika wszyscy są zadowoleni.
Nickuś to nie człowiek z mojej bajki, oceniać go można negatywnie za całokształt, ale każde z osobna wydarzenie należy oceniać uczciwie i sprawiedliwie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
jestem tu nowy

Ale gdyby zamiast Golloba w finale jechal Pawlicki (albo Emil w pierwzego pola), to w takiej samej sytuacji faulu juz bys sie nie dopatrzył. Ewidentna stronniczość!

Nicki Pedersen: Ja utrzymuję się na motocyklu, gdy ktoś we mnie uderza, inni nawet nie próbują

Pieknie sie utrzymałaś płaczko :)

Nicki Pedersen: Żużlowcy nie mogą być lalusiami

a tutaj polozyl sie jak panienka :). Ale dobrze z nim jadą ostatnio wszyscy, widać że Mistrz Greg dał przykład jak nalezy z takimi postepować.
-
A co do drukarza spod Rybnika, to i tak w przyszlym sezonie znow bedzie prowadził zawody w SEC. Nie wiem kto decyduje o obsadzie sedziowskiej, ale on i Grodzki nie powinni prowadzic nawet meczow 2 ligi bo sie do tego nie nadają. Widac jednak ze obaj komus ostro w d... włażą skoro ciagle prowadza najwieksze turnieje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
-ROMAN-

a tutaj polozyl sie jak panienka :

Co ty bredzisz???
wywrócił się przez prawe ramię co jest bardzo niebezpieczne,gdzie widziałeś że Nicki położył motocykl?
Idź spać dalej bo śnieżysz jeszcze!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
-ROMAN-

Uważaj,bo wiem gdzie mieszkasz!
może by tak zejść z karku starego człowieka?:)))))
Jesteście łajzy internetowe i tyle:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
semen66

No Panie kolego ...ale po Tobie się tego nie spodziewałem... w 99% pisałeś zawsze normalnie i z "duchem sportu".... Błędna decyzja- prawidłowa - powtórka w "czterech"... innej prawidłowej opcji w tej sytuacji NIE MA ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.