Wątek dotyczący artykułu

KS Toruń bez porozumienia z Darcym Wardem. W piątek druga tura rozmów

Działacze KS Toruń spotkali się w czwartek z Darcym Wardem i liczyli, że podpiszą kontrakt z Australijczykiem. Tak się jednak nie stało.

przeczytaj cały artykuł

You Dash

Sam siebie witasz Falubazie? :D
Pora zdecydowanie zmienić leki, albo skonsultować spożywaną dawkę z farmaceutą lub ze specjalistą :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

To chyba dobrze, nie lubisz być reanimowany przez żonę? :D
Ja kiedyś słabo się czułem, kolega powiedział, że jak padnę i podbiegnie do mnie fajna dziewczyna, to on szybko padnie obok :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Szkoda biedaka, fajnie mi się z nim gadało :)
Nie wspominał nic, że jest egzorcystą, przedstawił się jako kierownik poważnej firmy z Madrytu i pokazał nawet plakietkę ze swoim zdjęciem i nazwiskiem, poprosił mnie o opinię na pewien temat, bo potrzebował sprawdzenia swojego projektu u wybitnej osobowości :)

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Z ciekawych trolli znam jeszcze Dariusza O. :D
Gollob i Dobrucki w Lesznie! :D
No i robimy Piraternę Motala u siebie, ściągamy na menadżera jednak Anderssona! :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
You Dash

Akurat takim stwierdzeniem sporo ryzykujesz :P
Troll trolli to dla mnie oznacza, że ktoś trolluje trolle, czyli robi sobie jaja z trolli, udając trolla. Nie wiem, czy to negatywne określenie. Raczej zabawa w "głupi-głupszy", ale na takiej zasadzie, że "troll trolli" jest tym mądrzejszym, który robi sobie jaja.
No to sobie pofilozofowałem :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
GW speedway

Witam :) Jak tam Twoje pewne info 100% ??? Dzisiaj pierwszy liść od Warda, w niedzielę od Staleczki :))) Trochę szkoda bo kursy spadną, ale i tak zarobię :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Kurs będzie taki sam,bo Ward na mA dałby 2,3 pkt więcej.To nie jest zbyt dużo.Różnica zdecydowanie większa byłaby na wyjeździe.W niedzielę Staleczka dostanie liście i w końcu się przymkniecie.Ps.Jak tam ZMora i jego zakusy na Warda?Coś słabo ;D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.