Dyskusja

ares87

przejdź na stronę użytkownika

ares87

Protest!!! Ten turniej w Rio przeczy jakimkolwiek zasadom, przewidywaniom, rywalizacji typerów. Zaczynam podejrzewać udział bukmacherów w cały zajściu. Nie i koniec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ares87

Ale żeby chociaż jakakolwiek powtarzalność w grze. Strasznie dziwny turniej i nie ma się co oszukiwać, poziomem nie zachwycił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

Nie wiem co to musiałby być za rok posuchy, żeby LŚ była priorytetem, ja bym nie przeceniała tej imprezy i mi na swój sposób podobało się :)

| Odpowiedz
blokuj
ares87

Ale ja ogólnie piszę. Forma każdego zespołu z dnia na dzień, z seta na set inna. Biorąc pod uwagę całą LŚ to w sumie poziom ok ale w F6 tak naprawdę tylko półfinały trzymały poziom. Cieszę się, że Francuzi wygrali w finale bo fajną siatkówkę grają :). Studia przed meczami w sobotę i w niedziele były fajne :) - wreszcie jakaś wymiana zdań a nie, jak zazwyczaj kółko wzajemnej adoracji.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.