Wątek dotyczący artykułu

SPAR Falubaz Zielona Góra vs. Betard Sparta Wrocław: Pomeczowe Hop-Bęc

SPAR Falubaz odniósł w niedzielę zwycięstwo nad Betardem Spartą 50:40. W spotkaniu nie brakowało emocji i ciekawych akcji na torze.

przeczytaj cały artykuł

_Yogi_

Rozmawiałem na ten temat po meczu z PePe... I on powiedział coś mniej więcej w tym kontekście: "gdyby któryś z żużlowców trafił w jednego z nich to były by dwa trupy". Chodziło mu o żużlowca i jednego z tych debili. 100km/h i zderzenie z takim idiotą musiało by się tak skończyć. W najlepszym przypadku wózek do końca życia... Mniej najbardziej martwią te po#@$$%@#%lone okrzyki "Zagłębie Lubin" czy "Flota Świnoujście" - powiem tak jak barany z "K" na kawałku obrusa: GET THE FUCK OUT OF FALUBAZ!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Capodistria Koper

I nawet jeśli zakończyłoby się, dla takiego jełopa, tylko na wózku to ciekawe kto miałby mu wtedy płacić rentę?? Znowu państwo. Tylko dlatego, że przez kilka minut swojego życia ćwierćmózg chciał być pierdolonym "bohaterem"!!?? I dlatego uważam, że kara powinna być dla Falubazu. Możliwe, że teraz oberwie mi się za takie zdanie od "prawdziwych" kibców żużla w Zielonej, ale bez twardej i konkretnej postawy włodzarzy tego sportu, podobne sytuacje będą mogły się powtarzać.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
_Yogi_

Oczywiście, że karę poniesie Falubaz. Byłem na tym meczu. Ochrona zamiast robić swoje OGLĄDA MECZ - to takie bezmózgi zrobiły co zrobiły. Ale to powinna być kara finansowa. Wiesz - chciałbym w niedzielę obejrzeć mecz na żywo, a nie w TV. I wcale Ci się nie oberwie od kibiców Falubazu. No chyba, że tych z trybuny "K" - przyjaciół zagłebia, floty i całej tej kopanej bandy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Capodistria Koper

W takich sytuacjach z reguły po dupie dostają najbardziej Ci, którzy nie zrobili nic złego, chcą dalej chodzić na mecze swojej drużyny itd. Mam nadzieję, że na stadionach żużlowych nadal mamy daleko do zakazów stadionowych, stosowanych na arenach piłkarskich. A jeżeli "kibice" z trybuny "K" będą chcieli oblewać mnie pomyjami to ich sprawa. Przeczytam to, po czym zignoruje nie dając odpowiedzi. Nie lubie babrać się w błocie :)

| Odpowiedz
blokuj
_Yogi_

Mnie cieszy najbardziej zachowanie kibiców Falubazu na stadionie, a nie tej bandy z trybuny "K" (co najlepsze - w trakcie meczu doszło tam do podziału i część tej trybuny chciała normalnego, fajnego, kulturalnego dopingu swojej drużyny!!! Takiego jak zawsze na takich meczach). Cały stadion gwizdał na tą bandę, wyzywając ich "do domu" lub mniej kulturalnie (niestety) "wypie....ać". A bohaterem dla mnie jest kibic, który sam zerwał transparent: "WARD - YOU'LL NEVER BE ONE OF US". :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Capodistria Koper

Jeżeli we własnym gronie będą skazywani na ostracyzm, to może wtedy zmienią postępowanie i zaczną mysleć bardziej szerzej niż tylko o sobie samych. A mecz był naprawde zajebisty :)!!

| Odpowiedz
blokuj
ademar

Bo prawdziwi kibice Zielonej Góry i Falubazu zawsze pamiętają: Przenajświętsze przymierze, Falubaz Sparta Wybrzeże!

| Odpowiedz
blokuj
ademar

Nic się nie zmieniło, mimo powracających co jakiś czas "starań" chuliganów. Nie licząc problemów z dostępem do miejsc dla przyjezdnych, ale na to już nic się nie da poradzić ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Koala166

masz rzacje kolego i dlatego wstydze sie za tych moich ,,chuliganów,, a czasy tamte były piekne ale te imbecyle nigdy nie doznaja takich sportowych przyjemnosci---dla mnie nic sie nie zmieniło ,,,,falubaz ,sparta,wybrzeze,, kocham ten sport i wszystkich normalnych kibiców szanuje bardziej niz siebie--bez wzgledu z kad sa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Capodistria Koper

Szkoda, że pewna część "kibiców" woli się nawzajem opluwać, obrażać, traktować jak gówno, zamiast brać przykład ze swoich idoli, którzy mimo starć na torze potrafią się przprosić, przybić piątkę, niezależnie od klubu.

| Odpowiedz
blokuj
FALUBAZ SPARTA WYBRZEŻE

Masz rację kolego ja mam dopiero 16 lat ale pamiętam jeszcze że 5,6 lat temu była sztama można było spokojnie pojechać do was wy do nas a teraz nie wiem jak to wyjdzie szkoda że najbardziej przez wybryk tych debili może ucierpieć reputacja Falubazu liczę na dożywotni zakaz stadionowy dla większości z sektorówki k4 i k5 oraz kibiców Zagłębia Lubin! TYLKO ŚLĄSK!!!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.