Wątek dotyczący artykułu

Incydent w Zielonej Górze. Ekstraliga złożyła doniesienie do prokuratury!

PGE Ekstraliga złożyła oficjalne doniesienie do prokuratury w związku z incydentem, do którego doszło podczas niedzielnego spotkania w Zielonej Górze.

przeczytaj cały artykuł

z krzyżem na płaszczu

Przestańcie "wieszać" za to Falubaz jako klub! To się mogło zdarzyć na każdym stadionie i nigdy nie będziecie pewni czy nie znajdzie się jeden...baran, który poprowadzi stado! Owszem trzeba ich "wyłuskać" teraz, a klubowi powinno zależeć na tym najbardziej np. monitoring! Teraz pytanie do kibiców Falubazu: co jest w tej plotce o Waszej "sztamie" z kibolami kopanej Zagłębia Lubin..???:) Jeżeli jest "ziarno" prawdy jak w każdej plotce to jeszcze jeden taki numer, a faktycznie ktoś Wam...zamknie stadion dla publiki na jeden, dwa meczyki i....finanse się rozsypią na domek z kart!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stanley Gw

Jak się przekonałeś, dla niektórych "kiboli", klatka jest jedynym wyjściem. W Gorzowie, wiedzieli co robią. Gdy wam stadion zamkną, co uczynili w Gorzowie, u Was klatki też powstaną, także dla kibiców własnych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pol

sam się dziwię że klatka u nas jest podzielona na dwie części w jednej są krzesełka w drugiej niema ,a kibiców gości zawsze wsadzają do tej gdzie nie ma krzesełek

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Adam Gl

No i ja takiej patologii nie toleruje.
Sam chodzę z córką na stadion. I dlatego moje przemyślenia na temat tego co widziałem są jasne i klarowne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
z krzyżem na płaszczu

A mogło!!! Równie dobrze to "stadko pięciu" może przyjechać do...Gorzowa i wskoczyć na tor/typowa prowokacja/ Nie będą siedzieli w klatce, a normalnie na trybunach, "przemycą" kominiarki w barwach Falubazu...itd! Nie ma takiej ochrony, która zapewni, że tak nie będzie! Też będziesz krzyczał...UKARAĆ KLUB!?:)))

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
obserwator SE

No i właśnie teraz zbieramy tego efekty. Pomijając fakt, że zerwaliśmy automatycznie dobre kontakty z Wrocławiem i Gdańskiem. Mamy z tej "współpracy" jakieś wymierne korzyści? Bo jakoś nie widać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Kronos

Kolega wypiera to ze świadomości bo to niewygodne. Ale przeciez Różowy podpisał kwity o współpracy z Zaglebiem czy to sie podoba czy nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
z krzyżem na płaszczu

No właśnie! Wytną Wam jeszcze jeden taki numer, a dostaniecie zakaz wyjazdów na inne stadiony, a u siebie mecze bez publiki. Nie chcę tu wróżyć ale uważajcie bo tego NIKT nie będzie teraz tolerował, a starał się to ZDUSIĆ W ZARODKU!!! To nie kopana, że można sobie bez większych konsekwencji pobiegać po trawie w każdym momencie!

| Odpowiedz
blokuj
obserwator SE

Mnie tego nie musisz tłumaczyć - nie podoba mi się ten układ od jakichś przynajmniej 2-3 lat. Teraz widać, że większość kibiców jest tego samego zdania. Jest chyba dobry czas, żeby dokonać zmian. Mam nadzieję, że klub też zostanie do tego zmuszony. Pierwsze kroki zostały już poczynione. Kibolstwo ma być wyrzucone z pomieszczeń klubowych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Kronos

Nie obraz sie ale piszesz bzdury wynikające z kompletnej nieznajomości tematu. To ze jest zawiazana wspolpraca na kazdej linii miedzy falubazem i zaglebiem wiadomo oficjalnie od lat. Są zreszta na to podpisane przez Dowhana kwity. Pisząc o "plotkach" wykazujesz sie nieznajomością sprawy. Czy radykalne zachowania są w Zielonej Gorze tolerowane? Wiele wskazuje na to ze byly i są, choc raczej juz nie beda(zdecydowanie za późno, mądrzy ludzie ostrzegali, Dowhan nie sluchal, teraz zbiera co zasial). Czy to mogli wydarzyć sie na każdym stadionie? Próby zdobycia fan przeciwnika zdarzają sie nie raz. Ale żeby 4 gości przetruchtalo przez tor i przez płytę, a potem skutecznie schowalo die w sektorze? Wybacz, ale to jest nie do wyobrażenia. Brzmi jak żart, choc to niestety prawda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
guy martin

a wszystko dlatego ze Dowhan probowal robic podchody pod sponsoring KGHM ale jego idol z Wroclawia kazal mu tak zwyczajnie wypier.....dltego z tego ukladu zostaly tylko wam kontakty kiboli

| Odpowiedz
blokuj
Kronos

Nie wiedziałem o tym KGHM'ie. Mi nic nie zostalo z tego układu, na szczęście nie jestem ani z zielonej góry, ani tym bardziej z falubazu.

| Odpowiedz
blokuj
guy martin

a myslisz ze w jakim innym celu bylyby robione podchody pod LUbinian niz proba wyciagniecia troche grosza z miedzi . Ale skonczylo sie to interwencja Scheta

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.