Wątek dotyczący artykułu

Wraca sprawa finału w Zielonej Górze. Unibax walczy w sądzie!

Od ucieczki Unibaksu Toruń z meczu finałowego w Zielonej Górze minęły prawie dwa lata. Nie oznacza to jednak, że sprawa nie ma ciągu dalszego. Torunianie nadal walczą w sądzie i być może dopną swego!

przeczytaj cały artykuł

Łukaszek z Falubazu

Jeszcze niedługo dowiemy się że całą winę za ucieczkę zawodników z Torunia ponosi Falubaz. Dziadostwo wyłazi jak widać dalej ze spodni co poniektórych w Toruniu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Asfodel

Jako reprezentant klubu, który ma tyle na sumieniu nie masz prawa pisać takich oszczerstw. Od kilku lat kompromitujecie środowisko żużlowe a to co wyrabiacie obecnie (np. wykpienie się z Dudkiem) jest po prostu żenadą do potęgi entej) Poczekamy jak wykpicie się z niedzielnych wydarzeń.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Asfodel

Kolejny troll z zagłębia kabaretowego. Zapisz się na stand up skoro taki dowcipny jesteś. Was w szkołach nie uczą co to jest merytoryczna dyskusja? Jedyne co potraficie to obrażać? Chociaż w sumie to zrozumiałe. Fakty misiu są jakie są, więc tylko wyzwiska wam pozostały pikniku :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Asfodel

Brawo riposta godna internetowego trolla :) Nie zniżę się do twojego poziomu więc napiszę ci tylko ciao xd Z imbecylami dyskutować nie będę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Bawarczyk

Falubaz powinien sie pozbyc tego pana!
Dowhan mysli, ze Falubaz to on, albo przynajmniej jego baby.
Kibice powinni mu podziekowac za tzw. niedzwiedzia przysluge i pokazac srodkowy palec.
Wlasnie "Rozowa Koszula" zniecheca wielu w Polsce do wszystkiego co zielonogorskie.
Facet po prostu stracil wiarygodnosc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Asfodel

Paru gamoni, która mieni się waszymi kibicami też chluby temu klubowi nie przynosi. Ale prawda, odkąd Dowhan dobrał się tam do władzy to zrobił z tego klubu pośmiewisko. A jeszcze w latach 80-90 (nie licząc epizodu z Molką i Błażejczakiem) to był naprawdę fajny klub.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Asfodel

Stary serio lubisz się tak ośmieszać??? W latach, o których napisałem byliście jedną z najlepszych drużyn. Przez lata nie schodziliście poniżej 4 miejsca. Przez niemal 20 lat najgorsze to 7 miejsce, dopiero w 94 spadek. Faktycznie lali was wszyscy. Może zapoznaj się z historią własnego klubu zanim napiszesz jakąś mądrość.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Łukaszek z Falubazu

Pisaliśmy o latach dziewięćdziesiątych a ty mi wyjeżdżasz z komuną. Historia mojego klubu jest mi znana doskonale wiem również w jakim stanie pan Dowhan klub przejął i co dla niego uczynił. Dla mnie do końca pozostanie legendą tego klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Asfodel

Brak słów :/ Napisałem o latach 80 i 90 bo wtedy zaczęła się moja przygoda z żużlem, bo pamiętam jak przyjeżdżaliście z Jaworkiem, Huszczą którzy toczyli wspaniałe boje z Żabą. Pisałem, że w tamtych latach byliście spoko klubem, który cieszył się szacunkiem. Kilka medali DMP lub ścisła czołówka a ty bredzisz, że wszyscy was lali i teraz jeszcze wykręcasz kota ogonem wmawiając mi, że pisałem o komunie. Owszem w latach 90 spadliście ale co mnie do tego. Skoro nasze drużyny przez pewien czas nie rywalizowały to czemu miałbym żywić do was jakiekolwiek uczucia w tamtym okresie? Zacznij w końcu czytać co piszę, i to ze zrozumieniem, albo zakończ dyskusję bo naprawdę się błaźnisz.

| Odpowiedz
blokuj
Łukaszek z Falubazu

Dla mnie zaczęła się w roku 94 kiedy to w ramach zakończenia roku szkolnego rozdano nam bilety na zdegradowany już wówczas Polmos Beram Zielona Góra to był mecz z Polonią Piła to było nawet śmieszne ale był czerwiec kupa kolejek do końca a nas już w lidze praktycznie nie było. Poszedłem zostałem.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Bawarczyk

Wbrew pozorom, poprzez senatora (Dowhana) i jego connections do PZM i Ekstraligi ma bardzo wiele.
Przeciez kazdy to dzisiaj wie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.