Wątek dotyczący artykułu

Upadek Piotra Protasiewicza w meczu SPAR Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów (fotorelacja)

Potwierdziły się pierwsze podejrzenia po wypadku Piotra Protasiewicza. Badania wykazały u kapitana SPAR Falubazu złamanie obojczyka. Zobacz zdjęcia ze zdarzenia.

przeczytaj cały artykuł

pawelbdg

Byłem wczoraj na w69 jechałem z Bydgoszczy zobaczyc jak na tym stadionie sie ogłada zawody może nie jestem zagorzałym kibicem falubazu ale ten falubaz taki dla mnie troszkę bydgoski bo i Piotr i A.J. I Grzegorz ;) szkoda mi Piotra facet ma swoje lata ale robotę robi wielka wczoraj miał na prawdę pecha podobało mi sie ze zarówno jedni jak i drudzy zawodnicy zostawiali dobie miejsce pod płotem kultura jazdy zabrakło mi trochę punktów Grzesia i andreasa w pierwszej odsłonie zawodów ward widac ze walczył od lewej do prawej ale jakby maszyna była wolna. Mam pytanie do kibiców z sektora k (siedziałem na b) czy dobrze widziałem ze w waszym sektorze ratownicy reanimowali człowieka? Podziwiam przytomność ze od razu wokaliście lekarza było głośno i wyraźnie was słychać mam nadzieje ze ten kibic doszedł do siebie pozdrowienia zarówno dla ekipy z zielonej góry jak i tarnowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.