Wątek dotyczący artykułu

PGE Stal Rzeszów vs. KS Toruń: pomeczowe Hop-Bęc

Rzeszowianie wygrali z KS Toruń za trzy punkty. Ogromny udział miał w tym wszystkim Kenni Larsen. Zdobywca płatnego kompletu punktów jest naszym zdaniem największym "HOP-em" tego spotkania.

przeczytaj cały artykuł

luqsz

obiektywnie.... tor nie był w złym stanie (tylko drugi łuk był koszmarny trzeba było jechać środkiem, bo przy kredzie i przy bandzie były dziury...), maszyna startowa dziwnym trafem zawsze źle szła dla Torunia... nawet w 10 jak przy kredzie nie było nikogo... miał być Przedpełski ale dwója go złapała :D taśma poszła lekko opóźniona, ledwo zauważalne to było... jak ktoś był na meczu to wie o co chodzi... Sędzie do GKSŻ i po licencji jak dla mnie... Ale ogólnie Toruń był bardzo słaby i bardzo wolny... Nawet jak starał się Miedziak czy Holder to i tak słabo to wychodziło... Nie było to wina toru... w Anglii nasi zawodnicy jeżdżą na gorszych torach i tam nikt nie narzeka a u nas zawsze źle... nie zapomnę wypowiedzi Janowskiego... Anglia: tor był bardzo trudny i wymagający było pełno dziur... Polska: Tor był zbyt niebezpieczny do jazdy bo wyrwało mi kierownice... Tyle w temacie!!!! A gajewski to największy błazen w żużlu biegał z tym plecaczkiem po parku maszyn jak szalony i nic nie robił tylko zamieszanie :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

obiektywnie.... tor nie był w złym stanie (tylko drugi łuk był koszmarny trzeba było jechać środkiem, bo przy kredzie i przy bandzie były dziury...),

Obiektywnie to z Grodzkiej całkiem niezła laska, tylko figura i facjata troszkę szwankuje, a między nogami coś się buja ;)
Sam sobie zaprzeczasz.
Zaś porównywanie Waszego lotniska z krótkimi torami w Anglii to nieporozumienie. W Anglii jeździ się wolnej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS STAL RZESZOW

Ktora? ta od tylu ???/ nei zartuj . Masz nagrany mecz? to tam sobie ogladnij. Powiedz , ze jeszcze widziales odleglosc griszy kola od Larsenowego ihihihih.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

oglądałem z 10 razy i trzeba być ślepym żeby zobaczyć tam kontakt. wiesz co tam widać? to, że Larsena podnosi jak mu Grisza podjechał. pewnie się wystraszył ale kontaktu nie było

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

to źle myślisz. chodzi o zasady i punkt bonusowy, z którego Lis nas okradł oraz o Fajfera, który przez ślepca z wieżyczki nie pojedzie w bardzo ważnym dla nas meczu w niedzielę

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Tak i Labudzki go przekupil. Czy ja napisalem, ze sedzia sie nie mylil? sedzia to dramat.Tak samo ja biadolicie o torze ....u nas upadek za upadkiem, niby sami sobie dziury kopalismy? Uwazam, ze sedzie nie wypaczyl wyniku (zreszta nam ten bonus nic nie daje). Wiadomo , ze jako kibic Torunia bedziesz wymyslal milion powodow zeby usprawiedliwic slaba jazde, ale nie przesadzaj, z tym Larsenem. Pomysl logicznie, gosc ktory w srode nie moze chodzic , przyjezdza w niedziele na mecz i sie kladzie w tak niebezpieczny sposob. Sory nawet nienawidzacy Rzeszowa kowalik widzial faul. te powtorki od tylu to sobie daruj.

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

bądź poważny i nie wciskaj mi czegoś czego nie powiedziałem/napisałem. i żadnych powodów porażki nie wymyślam. wymyślasz właśnie ty rzeczy, których do ciebie nie pisałem. i jak przeczytasz jeszcze raz moje poprzednie komentarze do ciebie to doczytasz, że żadnej porażki nie tłumaczę. pozdro

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

co mnie obchodzi co widział Kowali, co powiedział Krzyżaniak itd. ja mówię co ja widziałem a na żużel chodzę wystarczająco długo żeby stwierdzić, że to co odstawił Lis to największe sqrwysyństwo.

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

widać na niej jak podnosi koło Larsenowi przez co upada. trzeba być niepoważnym żeby widzieć tam kontakt. z przodu owszem, też myślałem, że był. ale z innej perspektywy widać bardzo wyraźnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Myslisz, ze to wina Rzeszowa , ze gosc wykluczyl Oskara? w takim tonei piszesz. Tor byl ciezki . Ja bedac na stadionie dziwilem sie , z epo upadku Jabola sedzia nei zarzadzil rownania . W sumie wiele osob na stadionie bylo zdziwionych (nei wspomne juz o wykluczeniu. CO mam ci napisac? pewnie chcialalbys przecyztac , ze kupilismy sedziego czyz nie?Jedynie co jest porazka Rzeszowa to tasma. Tego neimoge ogarnac dlaczego nikt od conajmniej 2 lat tego nei zrobi.

| Odpowiedz
blokuj
ryzyk fizyk

Piszesz jakieś bzdury o kupowaniu sędziego czego kolega Krzyżacy RSKŻ nawet nie sugeruje. Wspomina jedynie o błędach sędziego ale tego nie widzisz albo nie chcesz widzieć. Jeśli z taką samą uwagą oglądałeś 15 bieg jak czytasz komentarze to jestem prawie pewien, że kontaktu pomiędzy Łagutą i Larssonem nie było.

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Prawie to sobie mozesz byc pewien. Co ja ci poradze, ze taki jest sport, ze Rzeszow bedzie widzial faul a Torun nie???? Jedynie co podkrelam po raz enty dramatem jest sprawa z maszyna startowa.

| Odpowiedz
blokuj
ryzyk fizyk

Dramatem to jest przypisywanie osobom słów których nie powiedzieli. Ironiczne teksty o kupowaniu sędziego tylko dlatego, że ktoś wspomniał o delikatnie mówiąc niezbyt dobrej pracy sędziego są naprawdę słabe. Wygrywać też trzeba umieć.

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Przeciez dwa dni przed meczem z Lesznem popadało u nas. Nie twierdzę, ze był identyczny tor jak na Toruń,jednak były te dwie dziury na 2 łuku ale tamci nie mieli zastrzeżeń. Unia wygrała zasłużenie

| Odpowiedz
blokuj
ryzyk fizyk

Słabo Ci idzie wyciąganie wniosków. O torze napisałem tylko tyle, że był dziurawy a nie przyczepny. Nigdzie nie wspomniałem, że to przyczyna porażki. Przegraliśmy bo byliśmy słabsi.

| Odpowiedz
blokuj
ryzyk fizyk

Ja nie jestem każdy, mówię za siebie. Przegraliśmy, bo byliśmy po prostu słabsi. Pewnie, że można mieć zastrzeżenia do maszyny startowej a już na pewno do pracy sędziego, ale to nie one były przyczyną porażki. Nie bardzo tylko rozumiem dlaczego część z Was - kibiców rzeszowskich, bierze do siebie negatywne wypowiedzi na temat sędziego. Sędzia to nie Stal Rzeszów to chyba oczywiste.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.