Wątek dotyczący artykułu

PGE Stal Rzeszów vs. KS Toruń: pomeczowe Hop-Bęc

Rzeszowianie wygrali z KS Toruń za trzy punkty. Ogromny udział miał w tym wszystkim Kenni Larsen. Zdobywca płatnego kompletu punktów jest naszym zdaniem największym "HOP-em" tego spotkania.

przeczytaj cały artykuł

ksolar

Trzeba coś zrobić z tą taśmą.Tor przy bardzo duzej ilosci wody się rozrywa i z tym nie da sie nic zrobic.Było minęło.Teraz czas skupić sie na meczu z Grudziadzem.Oby nie padało tak mocno przed meczem,bo znowu będą narzekać na tor.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ksolar

Mecz jest 19:30 to pewnie o 15 specjalne dmuchawy sterowane przez Ślączkę siedzącego na obrotowym fotelu w parku maszynm przepędzą chmury i będzie selekcja naturalna ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS STAL RZESZOW

Z pewnych zrodel wiem, ze jak jakims cudem sie utrzymamy to pojdzie wszystko w dobrym kierunku. Chodzi mi o sprawy organizacyjno -finansowe. Tzn takie sa teraz opcje

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

W przypadku utrzymania, Łabudzki ma jakiś papierek podpisany z miastem tzn większa pomoc miasta. Co więcej PGE jest gotów wylozyc 3 krotnie więcej pieniędzy, niż dotychczas. Prężą się na Walaska

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

PGE jakim cudem? to by bylo 4,5 banki to bylby jakis sajgon. Niewiem czy piszesz serio. Cos mi sie neichce wierzyc. Chociaz Bury tam wczoraj dzialal ostro.

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

To wiem , ze utrzymanie napewno warunek. Mnie ciekawi sprawa Van Puru, mam znajomego tam na menagerskim stanowisku (ale nei decyzyjna ani obyta w temacie) kiedys mi cos mowil , ze bardzo by chcieli wejsc , ale jest kilka drog reklamy w opcji i mowil ze jest jakis stoper, ale co to neimam pojecia

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Oni chcieliby reklamę tzn zasponsorować, wypromować swoją firmę kosztem pokrycia kontraktu. Słyszałem rowniez podobną teze co mowisz. Nie wiem ile w tym prawdy. Na 90 % chodzi o Walaska

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Tzn od zawsze zalezalo mi na sponsorach zakochanych w zuzlu , Tak jest w przypadku an Puru jak i Bacia ale jak bedzie to sie okaze. PGE z taka kasa to nei sadze, ale mam nadzieje ze masz racje.

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Wspomnialem nizej, sprawy personalne to kwestia dalekiej przyszlosci. Najpierw musimy sie utrzymac, pozniej pozamykac ten sezon . Pozniej zbudowac budzet na nastepny (w zaleznosci od ligi) a pozneij mozemy porozmawiac o nazwiskach.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Sebastian Pia

Owszem byc moze bedzie, ale to bedzie priorytet aby zatrzymac. Zabrzmi to śmiesznie, ale dopoki Marta ma udziały. To nie sądze, ze zaryzykują

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Nie tylko kwestia Rolnickiego, ale pieniadze. Z resztą dopoki jest Sady nie bedzie Rempalow. Dopoki Marta ma udzialy, mają oparcie nie zaryzykują

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.