Wątek dotyczący artykułu

Artur Mroczka: Pokazaliśmy siłę zespołu

Tarnowianie bardzo szybko dopasowali się do nawierzchni zielonogórskiego toru i w niedzielę dość niespodziewanie pokonali w wyjazdowym meczu SPAR Falubaz 47:43.

przeczytaj cały artykuł

don godden

Mama Gomólskiego już udowodniła, że do porachunków nie potrzebuje dodatkowego sprzętu... Parasolka mogłaby się połamać...
A tak serio, to Mroczka okazuje się jednym z bardziej trafionych transferów EL>

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

1. Artur Mroczka - 5 (2,1,1,1,0)
2. Aureliusz Bieliński - 0 (0,0,0,0)
3. Marcel Szymko - 4 (1,1,1,1,0)
4. Cyprian Szymko - 0 (0,0,0,d,-)
5. Renat Gafurow - 5 (1,1,1,1,1)
6. Patryk Beśko - 2 (1,0,0,1)
7. Dominik Kossakowski - 0 (0,0,0)

Łap.Jego ostatni występ w Toruniu.Pokonał Ząbika jedynie i to raz.Moje statystyki odnośnie mA są trafne,o czym boleśnie się Staleczka przekonała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Apator Fan-RSKZ

Minimalnie,a jeszcze czeka go mecz w Toruniu gdzie strasznie spadnie mu średnia.Poza tym jak Kacper zawodzi to wstawiamy Pawła,a Wy :D?No właśnie :P

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Dokładnie.Kolejna przymiarka,ale jeszcze żadnej pewności,że przejdzie,natomiast jest zainteresowanie.Ma być następcą Enrique i rywalem Moreno.No ale zobaczymy co z tego wyjdzie.Kolorowych bo miałem się zwijać :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Widać,że nie masz pojęcia o żużlu.Wiesz czemu zrobił 5 pkt?Bo za każdym razem przyjezdzał przed kolegą z pary,poza jednym przypadkiem jak pokonał Zabika.Czyli tak naprawdę zdobył PUNKT na rywalach.Jeden punkt.Miazga.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Ty przed chwilą dałeś popis.W przypadku meczu z Rzeszowem pisałem,że możemy przegrać i nie jestem pewny zwycięstwa.Popytaj kolege po szalu "tom26 Rzeszów" to Ci potwierdzi.Ale motoArena to twierdza,najwieksza w lidze.2 lata 6 dni bez porazki.Pobij to.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

yszedł mu jeden mecz z cienką Stalą i już z niego robisz geniusza speedwaya

Cienka Stal u Was 40 ,w ZG i Lesznie 42,a u nas 33.Pisząc ,że wyszedł mu jeden mecz potwierdzasz swoją niewiedzę.Gomólski ma u siebie średnią 1,857 co jak na najsłabszego seniora w drużynie jest bardzo przyzwoitą średnią.

| Odpowiedz
blokuj
Czαяиα ωδσωα

Nie przekonasz mnie statystykami. Każdy mecz jest inny. Ward jednego roku u nas jest cieniasem, żeby w następnym sezonie jechać i punktować ,że skóra cierpła. Proszę Ciebie nie opowiadaj mi tych swoich wyświechtanych gadek , bo zaczyna mnie mdlić. Comprende ;) ?

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Ward jednego roku u nas jest cieniasem, żeby w następnym sezonie jechać i punktować ,że skóra cierpła.

Ward w lidze polskiej u Was zawsze bardzo słabo jechał.Pamiętam doskonale jego wyniki.Świetnie pojechał w mistrzostwach ligi na inaczej przygotowanym torze.Wyświechtane gadki,a licznik bije.2 lata i 6 dni.Zaraz 7 ;D.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.