Wątek dotyczący artykułu

Kempiński wierzy w swój zespół: Wystarczy wygrać w Rzeszowie i mamy wszystko poukładane

MRGARDEN GKM Grudziądz odniósł ważne zwycięstwo nad Betardem Spartą Wrocław. Przed zespołem Roberta Kempińskiego jeszcze jednak długa droga, by pozostać wśród najlepszych.

przeczytaj cały artykuł

HugoFrugo

to się Pan Trener rozmarzył!
Przy odrobinie sportowego szczęścia - którego Rz często brakuje zrobilibyśmy na Was komplet punktów!
Niestety musimy się zadowolić trzema.
A jeżeli już uda Wam się odjechać "mecz sezonu na wyjeździe" to może dobijecie do 40 pkt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sprengi

Nie chce mi sie tlumaczyc tego co powiedzial Kempes bo mam ciekawsze zajecia ale czy ZADEN medrzec rzeszowski nie zrozumial przekazu i zawartej w niej ironii? podkreslonej WYRAZNIE slowem smiech dodanym od redakcji

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HugoFrugo

ja też byłem szczerze uśmiechnięty pisząc "to się Pan Trener rozmarzył!", reszta to tylko luźna dygresja. Aaa wykrzykniki! To Cię zmyliło. No nie, nie pisałem tego z zaciśniętymi zębami :)
A ciekawszych zajęć nie masz, bo siedzisz i piszesz i na tego posta pewnie też odpiszesz. Ja od ponad godziny też mam ciekawsze zajęcie, a siedzę na SF i czytam, i piszę, i znowu czytam... :)

| Odpowiedz
blokuj
Sprengi

Heheh ogolnie trafiles z tym ,ze odpisze z cala reszta ciesze sie ,ze sprawa wyjasniona :) co do samego meczu "marne szanse " ale jest to sport ,wygranej Tarnowa w Zielonej tez nikt sie nie spodziewal ...

| Odpowiedz
blokuj
RzEsZoW

Może można tą wypowiedź odczytać ironicznie, gdyby nie była opatrzona elementem jego wiary w sukces. Dwojako można to iterpretować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Sprengi

Wiara napewno jest ,samego trenera jak i kibicow bo w sporcie rozne cuda sie dzieja ,ogolnie kazdy wie ,ze mecz w Rzeszowie nie bedzie nalezal do lekkich i z gory jestesmy skazani na porazke ale powtorze sie jest to sport i wszystko moze sie wydarzyc poza tym w tym meczu wszyscy beda jechali na 110 % swoich mozliwosci ,nikt nie zamknie gazu i jesli nasi nawiaza walke moze byc roznie ,a jeszcze ciekawsze ja osobiscie widze wieksze szanse w Zielonej niz w Rzeszowie i kolejna sprawa to Gorzow ,ktory to nie jedzie zbyt dobrze i walka o utrzymanie wcale nie musie sie toczyc z Rzeszowem

| Odpowiedz
blokuj
RzEsZoW

Wiesz??,- ja to widzę trochę tak: Na 110% powiadasz,-chmmm....???, to dlaczego dopiero w Rzeszowie??? Rozumieć to można że wcześniej to była zabawa,a dopiero teraz to wam pokarzemy! Rzeszów od początku jedzie na100%, tak w domu jak i na wyjeździe. Przegrywamy wyjazdy ale wstydu nie ma nigdzie,no może Gorzów nas pojechał wysoko, ale walczymy! A Wy???? - no popatrz na minusowe punkty. Powiem ci tak: Nikt was nie lekceważy! pojedziemy z Wami na pewno na 100% tak jak jedziemy w każdym meczu.Czy wam te 110% pomoże????. Wiesz co??? - Ja nie myślę!

| Odpowiedz
blokuj
Draumr

Ale dopóki mecz się nie odbył, jedziemy walczyć, a jak wyjdzie to już tylko jeden Bóg wie. To jest tylko sport i wszystko się może zdarzyć. Teoretycznie z Hancockiem, Kildemandem oraz Larsenem jesteście niesamowicie mocni. Do tego jeszcze Czaja i Rempała, którzy biją na głowę i Nowaka oraz Łęgowika. No i jest jeszcze Lampart, który na torze w Rzeszowie może wygrać z każdym. No i jak my możemy u Was wygrać... . A no zwyczajnie, po prostu przyjeżdżać na metę przed zawodnikami Stali Rzeszów. Łatwo powiedzieć, ale trudniej wykonać. Ale wiary nam nikt nie odbierze. Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Draumr

Przestań obrażać innych ludzi, bo przez takich jak Ty to człowiek nie wie czy nie dostanie w łeb na stadionach w całej Polsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Sprengi

Nie zrozumielismy sie ,oczywiscie jedziemy caly czas na 100 % jak kazda druzyna lecz w meczu z Rzeszowem postawimy pewnie wszystko na jedna karte bo chyba sam przyznasz ,ze ten mecz to o byc czy nie byc czyli stawka wysoka i nawet jesli mamy spasc z ligi to zawodnicy najprawdopodobniej mysla o sobie i swojej przyszlosci ,a czy nam to pomoze tego nie wie nikt napewno dobra motywacja tto podstawa porzadnego dzialania

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.