Wątek dotyczący artykułu

Kacper Gomólski: Rzeszowianie wygrali zasłużenie

KS Toruń po bardzo emocjonującym spotkaniu przegrał w Rzeszowie z PGE Stalą 40:49. - Tor się cały czas zmieniał. Ważny był moment startowy - powiedział po meczu Kacper Gomólski.

przeczytaj cały artykuł

charismatic enigma

"Chłopak nie miał daru do jeżdżenia, nie miał smykałki. Ja mówię, że no kurcze kątów nie mógł złapać na torze, że kwadratowo jeździł. Trzeba było jeździć po krawężniku, to on odbijał się od płotu i się cieszyli, że przeżył." XD Jasiek mistrz. XD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Przecież to proste jak drut. Jest obowiązująca wykładnia przepisu(kontakt decyduje o winie) i dowód na którym opiera się sędzia, czyli DOSTĘPNY materiał.
Więc na jakiej podstawie Lis wykluczył Griszę ? Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że postanowił odmiennie zinterpretować przepis o zagrożeniu na torze. I nawet chętnie bym się z tym zgodził(bo od dawno o to postuluję), tyle że obawiam się że to będzie tylko 1 odstępstwo od przyjętej reguły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS STAL RZESZOW

Nie dam CI teraz przykladu , ale napewno sie zdarzalo ze bez kontaktu wykluczali . Zreszta ogolnie mozesz myslec co chcesz o tym :) nie bede ci sie wtracal w te wykladnie:) moim zdaniem byl kontakt:)

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Jeśli był i można go było dostrzec na powtórkach dostępnych dla sędziego, to wycofam się z zastrzeżeń wobec 15 biegu. Ale póki co mam poważne wątpliwości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
charismatic enigma

A to oglądałeś/słuchałeś?

"Ja jakbym siedział na wieżyczce, to by mnie w konia nikt nie zrobił. Bo to jest widać. To jest tak widać tak, jak się kotleta smaży na patelni czy on ma już dosyć czy nie."
Jasiek mistrz. ;)

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Niestety nie i jestem wcurwiony z tego powodu. 2h bez prądu(jakaś awaria przyłącza jak mi to wyjaśnili w pogotowiu energetycznym :/ ) Grrr :/

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

No wlasnie . Dlatego zostal wykluczony grisza. trzeba bylo przyjechac na mecz to bys widzial, a nei pokazujesz mi jakies nagrania z kamery ktora kompletnie nie ogarnai sytuacji

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Zbyt wiele widziałem sytuacji z perspektywy stadionu w których byłem pewien że kontakt był albo nie, w których po powrocie do domu i obejrzeniu powtórek musiałem zmienić zdanie.
Sorry ale oko ludzkie jest zawodne. A postrzeganie kibica nazbyt stronnicze.
Póki co to ŻADEN zapis takiego kontaktu nie pokazał i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Ale jakie sa zapisy???? te ktore pokazales kompletnie nie udowadniaja Twojej tezy ani mojej.Kontaktu na nich nie widac, bo nie byloby opcji aby z tych kamer bylo widac. Przyznaj sam.

| Odpowiedz
blokuj
Hannibal Lecter

Przestań chłopczyno pisać te brednie wkoło, cały czas o tej sytuacji bredzisz która jest na niby waszą korzyść ,a nic nie wspominasz o sytuacji kiedy sędzia powtórzył 4 bieg zamiast go uznać po na 4 OKRĄŻENIU DOSZŁO DO UPADKU Fajfera i z 5:1 zrobiło się 3:2, jak było w 10 biegu - Rzeszów wygrał 5:1 żebyście pobiegli z płaczem do sędziego wykablować że taśma poszła nierówno i ze stanu 5:1 zrobiło się 4:2, a jak wy wygrywaliście z 4 pola to wam nierówna taśma nie przeszkadzała !!!! Ciesz się że tylko 9pkt dostaliście bo zasługujecie na conajmniej 15 w plecy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Cysio

Przestań chłopczyno pisać te brednie wkoło, cały czas o tej sytuacji bredzisz

Póki co kulturalnie dyskutujemy i się spieramy. Jak już dorośniesz i dojrzejesz do takiej dyskusji to porozmawiamy. Ale do tego momentu szkoda mi na Ciebie mojego czasu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Hannibal Lecter

hahaha hipokryci sędzia wam uratował dwa biegi bo inaczej więcej w plecy byście mieli , a oni plączą bo czerwoną kartkę dostał JAKIŚ WYNALAZEK KEVLAR FAJFER HAHAHAH

| Odpowiedz
blokuj
Hannibal Lecter

twój MÓZG NIECH DOROŚNIE BO MASZ NIEDOROZWINIĘTY, Gomuła sam pisze że Rzeszow wygrał zasłużenie a ci szukają problemu we wszystkim tylko nie w tym że dzięki powtórkom dwóch biegów nie przegrali 52:38

| Odpowiedz
blokuj
tiger PGE Stal Rzeszów

tor moze nie byl najlepszy ale za to byly jakies mijanki na trasie, w sumie dzieki deszczowej pogodzie, bo w rzeszowie jak jest beton to tylko start i jazda gesiego do mety i zero emocji

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.