Wątek dotyczący artykułu

Marcin Grygier: Ta kara to potężne obciążenie dla klubu

SPAR Falubaz musi zapłacić około 20 tysięcy złotych kary za wydarzenia z meczu z Betard Spartą. - To potężne obciążenie dla klubu - nie ukrywa Marcin Grygier.

przeczytaj cały artykuł

-Matall-RSKŻ

Skoro pytają, to

Powinien powiedziec, że dali ciała z zabezpieczeniem imprezy i zapłacą bez szemrania. Gadanie, że nie są w stanie 20 tys zł wyłożyć w czasie, gdy próbują wszystkim wcisnąć, że w nocy z 16 na 17 lipca zorganizowali 300 - 400 tys zł za podpis dla Darcy'ego Warda jest WYBITNIE niepoważne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaz

Nabrałem wątpliwości i jeszcze raz przeczytałem artykuł. W którym miejscu, powiedział Grygier, że nie są w stanie wyłożyć 20 tys.? Przeinaczasz fakty kolego...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaz

To rzecznik prasowy nie ma prawa odmówić komentarza?

ma, tak samo jak żużlowiec może odmówić wyjazdu na tor>

| Odpowiedz
blokuj
-Matall-RSKŻ

Powinien powiedziec, że dali ciała z zabezpieczeniem imprezy i zapłacą bez szemrania. Gadanie, że nie są w stanie 20 tys zł wyłożyć w czasie, gdy próbują wszystkim wcisnąć, że w nocy z 16 na 17 lipca zorganizowali 300 - 400 tys zł za podpis dla Darcy'ego Warda jest WYBITNIE niepoważne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
kryotto

Widze, ze suma za podpis Warda rosnie z dnia na dzien... Na poczatku kibice z Torunia wymieniali 200 tys, potem 250 teraz juz 300 - 400 tys. Jeszcze tydzien i beda twierdzic ze miljon albo wiecej!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
sibi-gw

A słuchałaś jak Dowhan wypowiada się o długach klubu? Też tam znajdziesz. Mówi, że są nie małe ale już nie wspomina, że je spłaci jak wcześniej to czynił.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Tego filmiku nie obejrzałam jeszcze:) Jak te wszystkie ploty się potwierdzą i Falubaz nie wejdzie do PO to jestem bardzo ciekawa jak rozwinie się sytuacja w tym klubie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.