Wątek dotyczący artykułu

Spore straty Lecha Poznań przez zamknięcie stadionu. "To mnie wkur..."

Lech Poznań na zamknięciu stadionu na ostatnią rundę eliminacji europejskich pucharów straci sporo pieniędzy. Prezes klubu Karol Klimczak był z tego powodu niezwykle rozzłoszczony.

przeczytaj cały artykuł

niksfirefly

lewacy dostaja kase z unii na te swoje smieszne stowarzyszenia i nie ma sie co dziwic - taka praca - jak kazdy "folksdojcz" musza sie od czasu do czasu "wykazac" proletariacka czujnoscia bo pieniazki nie przyjda w nastepnym miesiacu. straci taka fuche i kto go przyjmie? przeciez to prawdziwy dramat rozmowa z takim czyms - inteligencji nie uswiadczysz, wbite 4 hasla do łba, zero pojecia o historii - prawie im wspolczuje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KubaP

powtórzę słowo "lewak" wymyśliła stalinowska propaganda w celu dyskredytowania przeciwników systemu stalinowskiego o lewicowych poglądach.... bawi mnie jak głęboko polska prawica jest stalinowska. Widać przedwojenni onr-owcy, którzy po 1945 stali się piewcami stalinizmu zostawili niezatarte ślady po sobie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
niksfirefly

:) uderz w stół a nożyce sie odezwa - żal mi pana panie Kubo - dokładnie takiego zindoktrynowanego ludzika skupiajacego sie na jakichs fikcyjnych pierdolach mialem na mysli PS. nie karmie trolli wiec prosze sie powstrzymac od swojej "glebokiej" refleksji - wole to oddac walkowerem niz tracic czas na riposty

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.