Wątek dotyczący artykułu

Z dużym szacunkiem zakładam biało-czerwoną koszulkę - rozmowa z A.J. Slaughterem

A.J. Slaughter będzie prowadził grę Biało-Czerwonych podczas EuroBasketu. Jak się spisze? - Zrobię wszystko, aby przyczynić się do sukcesu - mówi nam zawodnik.

przeczytaj cały artykuł

xTheLongest

Czuję, że może on pomóc znacząco polskiej reprezentacji w osiągnięciu jak najlepszego wyniku na Eurobaskecie. Co do polskich rozgrywaków, to racja mamy ich wielu, ale według mnie nikt poza Koszarem i ewentualnie Skibą nie prezentuje się na tyle świetnie, by być liderem reprezentacji. Przykładem jest Łączka-dobry grajek, ale nie ma tego faktora X, który przydałby się na takiej imprezie. Liczy się popularyzacja basketu w Polsce. Nie mam na celu obrażenie nikogo, a tylko napisanie własnej opinii. Chyba wszyscy, my fani, chcemy aby w końcu było głośniej o koszykówce. Liczy się dobro koszykówki w naszym kraju! Bardzo wierzę w Polaków i mam nadzieję, że napsują krwi nawet najlepszym :) POZDRAWIAM!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

No po to go biorą... wirtuozów to nigdy na tej pozycji nie mieliśmy... ale już taki z "głową" to by się znalazł;) A na foci to Slaughter chyba Hymn "rozkminia". Te rozterki to takie bardziej mentalne... czy ktoś naturalizowany "ma prawo"... jakoś tak po połowie się ludziska podzielili... pewnie są plusy dodatnie ale też i ujemne. Taki trynd... multikulti i te sprawy. Inni dochodzą w bólach do tego samego. Tysz pozdrawiam;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.