Wątek dotyczący artykułu

Damian Gapiński: Stop żużlowym bandytom

Nicki Pedersen przekroczył kolejną granicę. Przyzwolenie ze strony żużlowej centrali może się skończyć tragedią nie tylko na torze.

przeczytaj cały artykuł

HDZapora

Dzięki za te dwie fotki w ramach artykułu. Idealnie pasują jako kontra do treści artykułu:D Tyle że ta wyżej jest późniejsza od tej niżej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tylko Bally

Haha Gapiński się ośmieszył totalnie. Jak już tak jedzie po Nickim to zdjęcia i tekst o cwaniactwie Doyla pasują tu, jak gumowce do garnituru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Steve Rondel

Właśnie o tym mu napisałem. Że cały ten jego artykuł nacechowany jest podobną konsekwencją jaką były nacechowane wczorajsze decyzje Proszowskiego.
I do teraz pan redaktor się nie określił co tak naprawdę wynika z treści jego artykułu: Pedersen staranował rywala czy raczej wyprzedzany Doyle rozpaczliwie szukał kontaktu żeby mieć powód do upadku?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
HDZapora

No pewnie że nie idealnie z tego momentu ta niże 1O-15 metrów wcześniej. Autor musiał by mieć zdolności teleportacyjne, żeby w jenym wyścigu robic zdjęcia na dwóch łukach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
AntyAsfalt

To samo wcześniej napisałem. Gość się gubi i próbuje coś mądrego napisać ale po prostu nie jest w stanie niczego dobrego stworzyć. Póki to nie dotykało mojej drużyny miałem na to wyj...ne ale dziś juz musiałem wyrazić to co o Nim myślę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.