Wątek dotyczący artykułu

Neonaziści terroryzują futbol. Tego klubu boją się wszyscy

Rywale odczuli na własnej skórze, jak brutalni są piłkarze z Dornburga. - Wolimy "oddać" mecz walkowerem i zapłacić grzywnę - mówią. Związek chce wykluczyć klub z rozgrywek, ale to nie takie proste.

przeczytaj cały artykuł

x-men

A oni promują? Jeśli tak, to jasna sprawa - traktować tak samo jak neonazistów. Ale jeśli są tylko otwarcie gejowskim klubem, to nikomu nic do tego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Kris_IV

Nie wiem tylko co ma homoseksualizm FC St.Pauli wspólnego z lewicowymi zbrodniarzami ?? Z tego co kojarzę, zachowania homoseksualne nie były aprobowane przez komunistów...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sankt1910

Gwoli scislosci. Na trybunach a wlasciwie jeden, Südkurve, Ultra Sankt Pauli uzywa flag z Che. I nie nalezy uogolniac, ze wszyscy na stadionie identyfikuja sie z tym panem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Tolerancja,anty-rasizm itd.Z wieloma poglądami kibiców ST Pauli się zgadzam (jak każdy normalny człowiek),ale po co ta sympatia do komunizmu?Czy na tym świecie wszystko musi być albo w jedną,albo w drugą na maxa?Ja jednocześnie brzydzę się komunizmem jak i nazizmem.Gardzę rasistami,antysemitami,ale także skrajnymi lewakami gardzącymi polską historią i wychwalającymi komunistów.Każda skrajność jest zła.

| Odpowiedz
blokuj
sankt1910

Podobizna Che pojawiajaca sie na Sankt Pauli, kojarzona jest z rewolucja, buntem itd. Na zachodzie postacie rewolucji (Lenin, Che), sa inaczej odbierane. Absolutnie nie zgadzam sie z ich podejsciem, wiec nie zasiadam na Südkurve. Oczywiscie najlatwiej uogolniac i zaszufladkowac wszystkich kibicow St.Pauli. Uwierz mi baaaardzo wielu kibicow to zwykli normalni ludzie. A co do wpisu HDZapora... Na trybunach Millerntor jest swiadomosc. tam sie mysli. Pomijajac aspekt zwiazany z Ultra Sankt Pauli i ich Che na kijku, zdziwilbys sie w jak wielu projektach uczestnicza kibice. By czuc sile, nie trzeba uciekac sie do przemocy, to apropo bicia. Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Szkoda,że dopiero teraz trafiłem na ten temat.Kolega z Poznania dobrze zauważył,że komunizm nie wiadomo dlaczego kojarzy się z homoseksualizmem itd.Przecież Stalin chociażby nienawidził gejów i ich tępił.

| Odpowiedz
blokuj
mckazik

Homoseksualizm a nazism to dwie rózne rzecz,nie można cedzić komara,a połykać wielbłąda.Dla jasności komar to dla mnie homoseksualizm,choć nie jestem zwolennikiem tej orientacji to z trudem jestem w stanie to zaakceptować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

I od razu zmiana tematu w wiadomym kierunku.Co ma piernik do wiatraka?Nie rozumiem dlatego też utożsamiasz skrajną lewicę z homoseksualizmem.Komunizm tępił gejów.Zresztą czasem to już można się w tym wszystkim pogubić.W Hiszpanii istnieją nacjonalistyczni lewicowcy chociażby .Kupy się to nie trzyma.No ale nieważne.Wracając do meritum.Absolutnie potępiam sympatyzowanie z komunizmem jakie jest widoczne na trybunach w Hamburgu,jednakże oni nikogo nie biją,rywale i sędziowie nie boją się uczestniczyć w meczach z ich udziałem.To istotna różnica.

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

jednakże oni nikogo nie biją,

Jeszcze nie buja, bo się czuja słabi. Jak poczują poparcie za plecami nie będzie zmiłuj...i to tyczy każdej skrajności.
Św. Paweł i komuna na trybunach...to jest dopiero skrajność....a tam skrajność...żadna skrajność tylko brak myslenia...wytrzeźwieję to wyjąśnię po pijaku to mogę w cztery oczy ..dzisiaj nie bo sie leczę

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.